هیچ تفاضای تامین برق در تهران بی پاسخ نمی ماند

مدیردفتر خدمات مشترکین فوق توزیع و مدیریت مصرف شرکت برق منطقه ای تهران : علیرغم تنگناهای موجود ، مشکلات و کمبودها ، تاکنون هیچ یک از تقاضاهای تامین برق متقاضیان بدون جواب نگذاشته و پاسخگوی نیازهای متقاضیان و مشترکان بوده است .

به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز،‌ رضا فلاحتکار “مدیردفتر خدمات مشترکین فوق توزیع و مدیریت مصرف شرکت برق منطقه ای تهران” در تشریح عملکرد این دفتر طی سال گذشته و برنامه های آینده آن با اشاره به موضوع تحریم ها ومشکلات پیش آمده عنوان داشت: برق منطقه ای تهران علیرغم تنگناهای موجود ، مشکلات و کمبودها ، تاکنون هیچ یک از تقاضاهای تامین برق متقاضیان را بدون جواب نگذاشته و پاسخگوی نیازهای متقاضیان ومشترکان بوده است .
بنابراین گزارش فلاحتکار با اشاره به حوزه کاری گروه خدمات مشترکین این دفتر گفت: حدود چند میلیارد تومان از بدهی های مشترکین به صنعت برق از طریق تهاتر با محصول سیمان تسویه شده است .ضمن آنکه جهت بررسی تامین برق متقاضیان دیماندی شرکت های توزیع و متقاضیان برق منطقه ای تهران ،جلسه کمیسیون مصارف عمده برق تهران بصورت هفتگی تشکیل می گردد.
وی در ادامه با تشریح اقدامات شاخص انجام شده در حوزه گروه کاری مدیریت مصرف این دفتر عنوان کرد: یکی از اقدامات شاخص این دفتر، قرائت برخط ( آنلاین) شاخص های کیفیت توان برق مصرفی مشترکین علاوه بر انرژی مصرفی بوده است.
مدیر این دفتردر پایان اظهار داشت: با توجه به رشد مصرف در صنعت برق و تمهیدات شرکت مادر تخصصی توانیر در راستای همکاری مشترکان، برق منطقه ای تهران نیز برای پایداری شبکه سراسری در تابستان سال ۱۳۹۹ از ابتدای دی ماه سال جاری اقداماتی را در جهت اجرای طرح های کاهش پیک بار آغاز کرده است.
منبع توانیر
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;