مهندسان روزنامه نگار

پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی تاسیسات نیوز در اسفندماه سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد و پس از طی یک دوره آزمایشی ۱۶ ماهه رسماً آغاز به کارکرد. نبود مراجع معتبر جمع‌آوری اخبار و اطلاعات مورد نیاز مهندسان تاسیسات ایده اصلی شکل‌گیری این مجموعه حرفه‌ای برای نخستین بار در کشور بود.
اخبار و مقالات حوزه تاسیسات اعم از انرژی، گرمایش و سرمایش و تهویه مطبوع، ایمنی و آتش‌نشانی، صنفی، برندها، آب و فاضلاب، اقتصاد، محیط‌زیست و … در این پایگاه منعکس می‌شود. خبرهای داخلی برگرفته از خبرگزاری‌های داخلی و سایت سازمان‌ها و مراجع اصلی داخلی هستند و خبرهای خارجی عمدتاً ترجمه‌شده از مراجع دست اول بین‌المللی می‌باشند.
تاسیسات نیوز تا به امروز کوشیده است تا با مخاطبان خود ارتباطی حقیقی را برقرار و به رسالت خود که خبر راستین است عمل کند.
نگرانی بابت اطمینان به صحت و سقم اخبار و اطلاعات منتشره از دغدغه‌های هر مطالعه کننده‌ای است. با توجه به اینکه این پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی توسط جمعی از متخصصان عرصه تاسیسات و خبررسانی راه‌اندازی و مدیریت می‌شود نقل اخبار غلط به حداقل خود می‌رسد.
تاسیسات نیوز همراه همیشگی اجلاس، نشست‌ها، گردهمایی‌ها، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی بوده است و بیش از صدها ساعت مصاحبه بصری حاصل کاری است که شما مخاطبان می‌توانید در تلویزیون تاسیسات آن را دنبال کنید.
این مجموعه اقدام به انتشار هفته‌نامه‌ای با عنوان تاسیسات نیوز نموده است که دارای محتوای مقالات علمی، تحلیل و اخبار صنعت تاسیسات می‌باشد. این خبرنامه برای اعضای سایت قابل استفاده است و هرهفته برای آنان لینک دانلود ارسال می‌شود. همچنین می‌توان آن را از روی سایت دانلود نمود و دسترسی به آرشیو آن آزاد است.
این هفته‌نامه تنها نشریه در حوزه نشر الکترونیکی تاسیسات می‌باشد.
تاسیسات نیوز نه تنها یک هفته‌نامه و یک سایت بلکه جایی است برای رشد صنعت ایران.
با خبر از امروز، برای پیش‌بینی فردا
این پایگاه اطلاع‌رسانی در وزارت ارشاد ثبت شده است و امتیاز آن به آکادمی کاشانه تعلق دارد.

می خواهید به ما پیغام بدهید؟


تماس با ما

خیابان ارسباران, کوچه پرستو, پلاک ۲۲

تلفن: ۰۲۱۲۲۸۴۳۰۷۶
پست الکترونیکی: info@Tasisatnews.com
نمابر: ۰۲۱۲۲۸۴۲۹۶۳

;