کارت سوخت دزدی سارق را به دام انداخت

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۳ سارق و کشف ۵ خودروی سرقتی از مخفیگاه سارقان خبر داد و گفت: متهمان به ۱۵ فقره سرقت خودرو معترف شدند.
به گزارش تاسیسات نیوز، سرهنگ کارآگاه سید علی شریفی رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت گفت: پنجم مرداد ماه پرونده‌ای با موضوع سرقت یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در کلانتری ۱۲۲ دربند تشکیل و با دستور قضایی برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.
وی عنوان کرد: شاکی در تحقیقات اولیه اظهار داشت، خودرو ۴۰۵ خاکستری رنگ خود را در ساعت ۰۶:۰۰ پنجم مرداد ماه در خیابان باهنر پارک کردم و در ساعت ۱۵:۳۰ مراجعه کردم و متوجه سرقت خودرو شدم.
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه کارآگاهان در تحقیقات پلیسی دریافتند که سارق یا سارقان با کارت سوخت بنزین مال باخته در شهرستان‌های ملارد بنزین به خودرو زده‌اند، عنوان کرد: با پی جوئی‌های پلیسی مشخص شد که کارت سوخت خودروی مال باخته در داخل خودرو بوده است.
وی تصریح کرد: با تحقیقات میدانی محل‌های سوخت گیری، مشخصات شخصی که از کارت سوخت استفاده کرده بود به دست آمد و در ادامه تحقیقات پلیسی متهم شناسایی و در مرحله بعد مخفیگاه وی در شهرستان ملارد شناسایی شد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات پلیسی در مخفیگاهش دستگیر و خودروی مال باخته به همراه خودروی سرقتی پژو پارس در پارکینگ متهم کشف شد، افزود: در بررسی‌های بیشتر از داخل خودروی پژو پارس، ۳ پلاک انتظامی سرقتی شناسایی شدند.
سرهنگ شریفی ابراز داشت: متهم به پایگاه یکم پلیس آگاهی انتقال یافت و در بازجوئی‌های اولیه به سرقت اظهار داشت که خودرو و پلاک‌ها را از برادرم به نام رامین و دوستش به نام سیروس امانت گرفته ام.
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران گفت: مخفیگاه هر دو سارق در اطراف تهران شناسایی شد و کارآگاهان موفق شدند با اخذ نیابت قضایی هر دو متهم را در مخفیگاهشان دستگیر کنند و از آن مکان سه دستگاه خودروی سرقتی دیگر نیز کشف شد.
این مقام انتظامی اضافه کرد: متهمان تا کنون به ۱۵ فقره سرقت خودرو اعتراف کردند و متهمان با صدور قرار برای کشف جرائم احتمالی در اختیار پایگاه یکم قرار دارند.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;