برگزاری همایش تست و تحویل و فیبر نوری

تاسیسات نیوز: همایش تست و تحویل و فیبر نوری با حضور گروه تخصصی برق شورای مرکزی ، اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان و اعضای رشته برق سازمان چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ در سالن همایش کوثر برگزار گردید
همایش تست و تحویل و فیبر نوری با حضور گروه تخصصی برق شورای مرکزی، اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان و اعضای رشته برق سازمان چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ در سالن همایش کوثر برگزار گردید.
آرش بخشی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان در این همایش با اشاره به تعرفه‌های خدمات مهندسی، ادامه داد: متاسفانه تعرفه‌های خدمات مهندسی به نحوی است که حق مهندسان در آن دیده نمی‌شود و این مایه تاسف جامعه مهندسی است.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان گفت: سال گذشته شورای مرکزی ساختار شکستی را ابلاغ کرد که باعث کاهش تعرفه‌ها شد اما هم‌چنان و متاسفانه مبانی قیمت‌گذاری تعیین نشده است.
بخشی تصریح کرد: لازم است همه با هم متحد و همدل باشیم تا این مسئله در سطح کشور حل و فصل گردد.
قابل ذکر است؛ در این همایش مهندسین، شاه میرزائی و هاشمی به ارائه سخنرانی در خصوص «نحوه بستر سازی فیبر نوری و علت آن» و شجاعیان و مهندس سجاد به ارائه سخنرانی در مورد «بررسی چرایی و الزامات تست های تاسیسات برق» پرداختند.
منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;