کیفیت کم طراحی و اجرای ساختمان مهمترین مشکل نظام مهندسی است

0

به گزارش تاسیسات نیوز ، مشاور عالی رئیس‌جمهور از کیفیت طراحی و اجرای ساختمان به عنوان مهمترین مشکلات نظام مهندسی یاد کرد و گفت: باید بیشتر به این مهم بپردازیم.شهرخبر: اکبر ترکان دقایقی پیش در جمع خبرنگاران در استانداری سمنان، با اشاره به اهداف سفر یک روزه خود به استان سمنان، اظهار داشت: شرکت در جلسه هیئت مدیره نظام مهندسی در استان سمنان از اهداف این سفر بوده است.

مشاور عالی رئیس‌جمهور با اشاره به حمایت‌های معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان از سازمان نظام مهندسی این استان بیان کرد: این حمایت‌ها در موفقیت نظام مهندس استان سمنان بسیار مؤثر خواهد بود.

ترکان از کیفیت طراحی و اجرای ساختمان به عنوان مهمترین مشکلات نظام مهندسی یاد کرد و افزود: باید بیشتر به این مهم بپردازیم.وی با اشاره به اینکه سپردن فعالیت‌های ساخت و ساز به مجریان ذی‌صلاح بسیار اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: مسئولیت احداث ساختمان باید با کسی باشد که حرفه آن این شغل است و مسئولان ساخت و ساز ساختمان باید کسانی باشند که صلاحیت ساخت و ساز را دارند.

مشاور عالی رئیس‌جمهور با تأکید بر لزوم ارتقای کیفیت طراحی‌های احداث ساختمان بیان کرد: باید با استفاده از مهندسان برجسته و طراحی خوب هزینه‌های ساخت و ساز را کاهش داد.

انتهای پیام

ترکان افزود: باید از بهترین طراحان در زمینه ساخت و ساز استفاده شده و دستمزد خوب نیز بپردازیم تا در اجرا دچار هزینه‌های اضافی نشویم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;