کشف نوزاد تازه متولد شده از داخل لوله فاضلاب

کارگرانی که در آفریقای جنوبی مشغول کندن لوله ای بودند، ناگهان به طور بسیار عجیب یک نوزاد تازه متولد شده را مشاهده کردند.
به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز، تصاویر لحظه باور نکردنی، در آفریقای جنوبی که کارگران پس از کندن لوله ای، با یک نوزاد تازه متولد شده روبرو شده اند، که جان سالم به در برده است در فضای مجازی منتشر شد و یکی از اخبار پربازدید روز شد. این ویدیو نشان می دهد که کارگران بعد از حفاری یک لوله و برش دادن آن در نزدیکی خانه ای در شرق نیولند در شمال دوربان، در ساحل شرقی کشور، نوزادی را نجات می دهند.امدادگران اورژانس، سه ساعت برای رسیدن به نوزادی که در حدود ۷ متر پایین تر از لوله ها بود، وقت صرف کردند.
کشف نوزاد تازه متولد شده
یکی از اهالی که صبح زود از خانه بیرون رفته بود، گمان کرده بود که صدای میو میو گربه ای را از زیر پوششی فولادی می شنود، سپس درپوش را بلند می کند تا به داخل نگاهی بیندازد ؛ “لیرون لودال ” وقتی متوجه شد که این صدای گریه بچه است، به داخل حفره رفت و نوری را درون لوله انداخت و نوزاد تازه متولد شده ای را داخل آن دید. بلافاصله با اورژانس تماس گرفت و یک عملیات نجات کامل وارد عمل شدند، که شامل پلیس، آمبولانس و تیم آتش نشانی در دوربان، آفریقای جنوبی بودند.
نوزاد تازه متولد شده داخل لوله فاضلاب
بعد از حضور در محل این تیم، تایید می کنند که یک دختربچه در آنجا گیر افتاده است و در حال پایین رفتن بیشتر از لوله است اما چنانچه در این بخش از سرگرمی تهران نیوز می خوانید بالاخره وارد لوله شدند و موفق شدند تا او را از آن بیرون بیاورند. سه ساعت پس از اولین تماس، یکی از اعضای تیم نجات فریاد می زند که او یک نوزاد دختر است و هنوز زنده مانده است. صدای این کودک برهنه در هنگام بیرون آوردنش از داخل لوله شنیده می شد؛ به آرامی او را به حوله ای پیچیده شد و مورد معاینه قرار گرفت و با هلیکوپتر به بیمارستان منتقل گشت.
سخنگوی خدمات پزشکی اورژانس، رابرت مکنزی، گفت که پیراپزشکان سه ساعت تلاش کردند تا به نوزاد برسند و سرانجام از نجات او خوشحال شدند و همچنین ادامه داد:” در حال حاضر او در وضعیت ثابتی است و هلیکوپتر ما با کودک همراه شده است تا او را به بیمارستانی ببرد که پزشکان معالجه اش کنند. پلیس اکنون در وهله اول، در حال بررسی شرایطی است که منجر به رفتن نوزاد در لوله شده است و همچنین تلاش خواهند کرد تا مادرش را پیدا کنند.
آقای مکنزی گفت:هنگامی که گروه امدادرسانان اول رسیدند، او در حدود ۱متر و ۸۰ سانتی متر پایین تر از سطح زمین بود و تا لحظه آخر قبل از نجات ۵ متر و ۲۰ سانتی متر بیشتر پایین رفته است.
وی افزود:” خبر خوب این است که کودک نجات پیدا کرده است و در حال حاضر در شرایط ثابتی است که برای تمام امدادرسانان و پرسنل و پیراپزشکانی که این کار را انجام دادند، پایان خوبی می باشد.” این کودک که افراد محلی نام او را طوفان گذاشتند، به مرکز نگهداری در آفریقای جنوبی فرستاده می شود.
حدود ۳۵۰۰ کودک در طول یک سال رها می شوند و خدمات اجتماعی آنها را به مهد کودک اختصاصی می برند و سپس سعی می کنند والدینی را پیدا کنند که می خواهند آنها را به فرزندی قبول کنند.
منبع تهران نیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;