فراخوان طراحی برند شهر تهران

 بنابراعلام مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری پایتخت، مهلت ارسال آثار به فراخوان طراحی هویت بصری برند شهر تهران تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ تمدید شد.
به گزارش  تاسیسات نیوز، امسیر توسعه تهران در سال‌های گذشته بر مبنای اقتضائات بر مدار توسعه فیزیک و کالبد شهر بوده است و در دوره جدید، توسعه کیفی و پایدار شهر در دستور کار قرار گرفته است.
همچنین در این دوره تغییر رویکرد از توسعه صرف کالبد شهر، به سمت توسعه‌ی فرهنگی و ایجاد «شهری برای همه» با تاکید بر پایداری اجتماعی- فرهنگی، نیل به حکمروایی خوب شهری، توسعه پایدار محیط زیست شهری، ارتقای هوشمندی شهری و بسترسازی برای استقرار نظام نوآوری، افزایش تاب‌آوری شهری و نیل به دیپلماسی شهری اثربخش، افق‌های تازه‌ای را پیش رو ترسیم کرده است.
این ارزش ها در مسیر برندسازی می‌تواند تبدیل به مزیت‌های ملموس و مؤثر برای مخاطبان هدف شوند و از طریق ابزارها و راهبردهای منسجم ارتباطی به جامعه هدف انتقال یابند به نحوی که برای شهر، شهروندان، و کلیه‌ی ذینفعان، خلق ارزش کند.
براین اساس پیرو مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، و هم‌راستا با راهبرد شهرهای برجسته و پیشرو در سطح بین المللی، شهرداری تهران پروژه‌ی «طراحی و تدوین نشان برتر شهر تهران» را در دستور کار قرار داده و در تلاش است با مشارکت حداکثری نخبگان، صاحب‌نظران و نهادهای مسئول، این امر مهم را به نحو مطلوب به سرانجام رساند.
در این زمینه، با توجه به پایان فاز مطالعاتی طرح و تعیین راهبردهای کلان برند (ویژند) شهری، از هنرمندان، مجموعه‌های خلاق طراحی وتبلیغاتی، و کلیه علاقه‌مندان، دعوت می شود تا در خلق هویت بصری ویژند شهر، مطابق با دستاوردهای فاز پژوهشی طرح، مشارکت کنند و به این ترتیب از کلیه شهروندان، مجموعه های خلاق طراحی وتبلیغاتی، و صاحب نظران ادبی و هنری، دعوت می شود تا در خلق شعار و نشان بصری شهر، مطابق با دستاوردهای فاز پژوهشی طرح، مشارکت کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با نتایج پژوهشی و دستورالعمل فراخوان به سایت مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران به آدرس https://ccia.tehran.ir/ و برگه پروژه نشان برتر شهر تهران مراجعه کنید.
منبع ایرنا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;