فراخوان استاندارد از مردم

کارشناس تجهیزات شهربازی و مراکز تفریحی ادارۀ کل استاندارد اصفهان از عزم جدی این اداره با هدف پلمب و تعطیلی وسایل غیراستاندارد در این اماکن خبر داد و گفت: مردم اصفهان هم می‌توانند در این مسیر با ادارۀ استاندارد همکاری کنند.
به گزارش تاسیسات نیوز، حسین پوری‌رحیم اظهار کرد: با هدف اطمینان از وضعیت مطلوب و استاندارد وسایل بازی در مراکز تفریحی و شهربازی‌های اصفهان برنامه‌ای آغاز شده است که بر اساس آن تاکنون ۶ وسیلۀ مختلف را در اصفهان و دیگر شهرستان‌های استان مهروموم کرده‌ایم. برخی از این وسایل تأییدیۀ استاندارد نداشتند و شماری نیز تمدید نشده بودند.
او با بیان این نکته که مردم در بدو ورود به یک شهربازی یا مرکز تفریحی، مانند خانه‌های بازی، باید به تأییدیه‌های آن مکان دقت کنند، ادامه داد: تمامی این مراکز باید یک کپی از تأییدیۀ استاندارد وسایل بازی را در معرض دید مشتریان و مراجعان خود بگذارند.
کارشناس تجهیزات شهربازی و مراکز تفریحی ادارۀ کل استاندارد اصفهان با بیان این نکته که بیش از دفعات قبل مصمم و پیگیریم تا وسایل غیرمجاز تعطیل شوند، اضافه کرد: مکان‌هایی که ذکر شد تأییدیه‌های خود را یا به‌صورت بنر در معرض دید عموم و در همان ابتدای در ورودی قرار دهند. یا می‌توانند این تأییدیه را در قالب کپی رنگی و در محل گیشه طوری بگذارند که شهروندان ببینند.
 پوری‌رحیم یک راه دیگر نیز برای ارائۀ تأییدیه‌ها ذکر کرد و گفت: اگر درِ ورودی و گیشه از گذاشتن مجوزها خودداری کردند، باید جداگانه و در کنار هر وسیلۀ بازی یک تأییدیۀ استاندارد را نصب کنند. اگر مردم این تأییدیه‌ها را ندیدند، می‌توانند از مسئولان مرکز تقاضا کنند تا به آن‌ها نشان دهند و از استانداردبودن مکان اطمینان یابند.
مسئول نظارت بر شهربازی‌ها و مجموعه‌های تفریحی در استان اصفهان افزود: اگر مردم در هیچ مکانی تأییدیۀ آن مرکز و مجموعه را ندیدند و مدیریت هم از نشان‌دادن آن خودداری کرد، باید به ادارۀ استاندارد اطلاع دهند. مردم از این طریق می‌توانند با ادارۀ استاندارد همکاری کنند. شماره‌تلفن ۳۶۸۱۹۰۹۱ الی ۷ یکی از راه‌های ارتباطی است که مردم از طریق آن می‌توانند با اداره مرتبط شوند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;