صدور ۴۶۲ تاییدیه ایمنی آسانسور در سال ۹۸

مدیرکل استاندارد لرستان از صدور ۴۶۲ تاییدیه ایمنی آسانسور در سال ۹۸ توسط این نهاد خبر داد.

به گزلرش پایگاه خبری تاسیسات نیوز، مرضیه قنبریان اظهار داشت: در سال ۹۸ تا کنون ۶۹۴ مورد درخواست بازرسی آسانسور شامل ۲۹۷ مورد ادواری و ۳۹۷ مورد مربوط به بازرسی اولیه، در سامانه مدیریت بازرسی آسانسور ثبت شد.
وی افزود: پس از بررسی‌های انجام شده و بازرسی از آسانسورهای مورد درخواست توسط شرکت‌های بازرسی همکار، ۴۶۲ تاییدیه ایمنی آسانسور در استان صادر شد.
مدیرکل استاندارد لرستان اظهار کرد: از این تعداد تاییدیه صادر شده، ۳۰۱ مورد مربوط به تاییدیه آسانسور اولیه، ۱۶۰ مورد مربوط به ادواری و یک مورد نیز شخصی بوده است.
قنبریان گفت: در مقایسه با سال گذشته، رشد ۱۲۶ درصدی در صدور تاییدیه ایمنی آسانسورهای استان دیده می‌شود و میزان صدور تاییدیه ادواری در سال ۹۸ بیشتر از ۹۷ است.
وی بیان کرد: پس از ثبت اطلاعات آسانسور توسط شرکت‌های نصاب در سامانه مدیریت بازرسی آسانسور، امور بازرسی به طور خودکار به شرکت‌های بازرسی همکار ارجاع داده می‌شود که پس از انجام بازرسی، در صورت نداشتن عدم انطباق، تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسور با اعتبار یکساله صادر می‌شود.
مدیرکل استاندارد لرستان یادآور شد: هر آسانسوری که مورد تأیید سازمان استاندارد است، کد ده رقمی دریافت می‌کند و مردم می‌توانند این کد را که در داخل آسانسور نصب شده است، به شماره ۱۰۰۰۱۵۱۷ ارسال کنند و از اطلاعاتی شامل نام شرکت نصاب، نام شرکت بازرسی کننده و تاریخ آخرین بازرسی و تاریخ انقضا بازرسی آسانسور، مطلع شوند.
منبع بسیج نیوز
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;