شرایط تخفیف بیمه نامه ها برای اعضای نظام مهندسی

 

شرکت بیمه پاسارگاد شرایط استفاده اعضای “سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور” را از تخفیف ویژه در صدور انواع بیمه نامه ها اعلام کرد .

 

 

 

 

به گزارش تاسیسات نیوز، شرکت بیمه پاسارگاد (سهامی عام) شرایط استفاده از تخفیف های ویژه برای اعضای باشگاه “سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور” را اعلام کرد.

  اعضای “سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور” به همراه پدر، مادر، همسر و فرزندان خود می توانند از تخفیف های ویژه این شرکت شامل 15درصد تخفیف در صدور بیمه نامه شخص ثالث اتومبیل،20 درصد تخفیف در صدور بیمه نامه بدنه اتومبیل (سواری شخصی)،10درصد تخفیف در صدور انواع بیمه نامه های مسئولیت، مهندسی و تمام خطر ، 20 درصد تخفیف در صدور بیمه نامه های آتش سوزی برای منازل مسکونی و مراکز اداری بهره مند شوند.

بر این اساس بیمه پاسارگاد و باشگاه “سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور” شرایطی را فراهم نموده اند تا اعضای سازمان بتوانند با ثبت نام در سامانه باشگاه “مهندسین سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور” و اخذ معرفی نامه به شعبه های بیمه پاسارگاد و نمایندگان این شرکت در سراسر کشور مراجعه و از تخفیف های ویژه در صدور انواع بیمه نامه های یاد شده استفاده نمایند.

اعضاء “سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور” می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به نشانی شعبه ها و نمایندگی های بیمه پاسارگاد در سراسر کشور به پایگاه اطلاع رسانی www.pasargadinsurance.ir مراجعه و یا با تلفن گویای 82489 (021) تماس برقرار کنند.

پایان پیام/.

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;