برگزاری رویداد ملی « صادرات خدمات فنی – مهندسی با رویکرد طراحی »

0
بهروز فرح شیرازی، رئیس کمیسیون صادرات خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: رویداد ملی « صادرات خدمات فنی – مهندسی با رویکرد طراحی » در تاریخ ۱۲، ۱۳ و ۱۴ دی ماه ۱۴۰۲ به میزبانی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر، برگزار می شود.
به گزارش تاسیسات نیوز، بهروز فرح شیرازی، رئیس کمیسیون صادرات خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان نظام مهندسی ساختمان با بیان اینکه رویداد ملی « صادرات خدمات فنی – مهندسی با رویکرد طراحی » در تاریخ ۱۲، ۱۳ و ۱۴ دی ماه ۱۴۰۲ به میزبانی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر، برگزار می شود، گفت: در این رویداد ملی، شاهد برگزاری کارگاه های آموزشی و مسابقه ملی هستیم. پذیرش حضار از تاریخ دوازدهم دی ماه آغاز می شود.
وی ادامه داد: در روزهای پایانی آذرماه و پیش از آغاز به کار این رویداد ملی، کارگاه های آموزشی به صورت برخط برگزار می شود که جزئیات دقیق و تاریخ برگزاری آن به زودی در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تماس: ۰۹۱۷۵۵۱۹۵۹۹ یا شماره دبیرخانه این رویداد به شماره: ۰۷۷۳۱۱۰ با داخلی ۱۱۴، تماس بگیرند. همچنین وب سایت www.enconservice.export.ir و www.enconservice.export برای رصد وقایع این رویداد و اطلاعات تکمیلی، در اختیار علاقمندان قرار دارد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;