نمایشگاه سنگ همزمان با نمایشگاه تجهیزات ساختمانی پروژه قطر ۲۰۱۹

هفتمین دوره نمایشگاه سنگ و تکنولوژی های وابسته قطر همزمان با شانزدهمین نمایشگاه تجهیزات و مصالح ساختمانی پروژه قطر با ارائه آخرین نوآوری ها در صنعت ساختمان در تاریخ ۹ الی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز، نمایشگاه سنگ قطر، رویدادی ایده آل برای توزیع کنندگان، تامین کنندگان و تولید کنندگان در کلاس جهانی است.

همچنین ۱۶ درصد از بازار سنگ این منطقه در اختیار قطراست که ارزش آن ۴٫۸۷ میلیارد دلار تخمین زده می شود.

انتظار می رود بازار سنگ مرمر و سرامیک منطقه در سال های آتی رشد ۵٫۸ درصدی داشته باشد و بازار پروژه های ساختمان سبز به تنهایی ۵٫۴ میلیارد دلار خواهد بود.

سیمان، بتن و سنگ سه ماده خام اساسی است که بخش بزرگی از هزینه در صنعت ساخت و ساز را شامل می شود.

از این رو، تقاضا برای این مواد به طور گسترده تابعی از رشد و تحرک در صنعت ساخت و ساز است و با توجه به میزبانی قطردر جام جهانی ۲۰۲۲ شاهد رشد گسترده ای در صنعت ساختمان قطر خواهیم بود.

هفتمین دوره نمایشگاه سنگ و تکنولوژی های وابسته قطر همزمان با شانزدهمین نمایشگاه تجهیزات و مصالح ساختمانی پروژه قطر با ارائه آخرین نوآوری ها در صنعت ساختمان در تاریخ ۹ الی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در مرکز نمایشگاههای بین المللی دوحه برگزار میشود.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این نمایشگاه با شماره ۰۲۱۴۲۹۱۷۲۰۰ شرکت نمایشگاهی اوژن تماس حاصل نمایند.

منبع عصر ساختمان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.