مناقصه اجرای عملیات بازسازی ساختمان مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

 

 

 

 

 

 

KN1-10108

 اطلاعیه

سازمان نظام مهندسی استان تهران جهت بازسازی طبقه چهارم (بخش مدیریت) ساختمان خود واقع در شهرک قدس ( غرب) خیابان مهستان پلاک 10 به نحو مطلوب از اشخاص حقیقی و حقوقی که در زمینه مورد نظر صاحب تجربه و سوابق کار هستند با توجه به توضیحات زیر دعوت و استعلام به عمل می آورد :

1-      استعلام در دو مرحله صورت می گیرد:

مرحله اول : اشخاص حقیقی و حقوقی واجد صلاحیت ، مطابق اسناد در سایت ، پیشنهادات ، نقشه ها ، تصاویر سه بعدی و طرح ها تفصیلی خود را به همراه ریز مقادیر به سازمان نظام مهندسی ارائه می نمایند.

تذکر : سازمان نظام مهندسی مجاز است از طرح های ارائه شده برای تهیه طرح نهایی خود استفاده نموده و به کارگیری پیشنهادات واصله حقی برای اشخاص حقیقی و حقوقی ایجاد نمی نماید.

حد اکثر تاریخ دریافت پیشنهاد مرحله اول 14/5/91 می باشد. محل دریافت پیشنهادات ، شهرک قدس ( غرب) – خیابان مهستان- پلاک 10- سازمان نظام مهندسی استان تهران- طبقه3-  اتاق 308- سرپرست دفتر کنترل امور ساختمان می باشد.

مرحله دوم : سازمان نظام مهندسی طرح نهایی خود را به اشخاص حقیقی و حقوقی که در مرحله اول شرکت کرده اند جهت دریافت پیشنهاد قیمت ارائه نماید.

2-   نقشه های برداشت شده معماری و تاسیسات از قسمت های تخریبی و فضا های جدید به مقیاس 1:100 تهیه شده و در سایت قرار دارد.

3-      حمل نخاله های ناشی از تخریب به عهده برنده استعلام می باشد.

4-   بازدید از محل با توجه به اوقات کار سازمان در ماه مبارک رمضان از ساعت 8:30 تا 14 با هماهنگی با مسئولین بخش های معماری و تاسیسات در دفتر امور کنترل ساختمان میسر است.

5-      لازم است سوابق کاری شرکت ها (رزومه) در زمینه مورد نظر سازمان نیز به همراه مدارک بند 1 فوق ارسال شود.

6-      سازمان نظام مهندسی استان تهران در رد یا قبول پیشنهاد یا پیشنهادات آزاد است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;