شورای شهر تهران به میدان برگزاری نمایشگاه کتاب آمد!

0
رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه کتاب خواست که نمایشگاه کتاب سال آینده را در شهر آفتاب برگزار کنند.
به گزارش تاسیسات نیوز، مهدی عباسی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با بیان اینکه نمایشگاه موتورسیکلت با موفقیت در نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شد و در روز آخر ۲۰۰ هزار نفر بازدید کننده به این نمایشگاه مراجعه کردند، گفت: نمایشگاه موتورسیکلت جزو نمایشگاه‌های پر مخاطب بود و همچنین شهر آفتاب تفاهم‌نامه‌ای را برای برگزاری نمایشگاه صنعت نفت منعقد کرده است که نیازهای نمایشگاه صنعت نفت با نمایشگاه کتاب برابری می‌کند.
وی با بیان اینکه از دست اندرکاران نمایشگاه کتاب می‌خواهیم که مسئله برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب را بررسی کنند، گفت: وقتی نمایشگاه صنعت نفت در شهر آفتاب برگزار می‌شود حتما می‌توان نمایشگاه کتاب را نیز برگزار کرد.
عباسی با بیان اینکه شأن مردم در نمایشگاه شهر آفتاب رعایت می‌شود، اظهار کرد: رئیس اتحادیه کاشی سرامیک در حاشیه بازدیدمان از نمایشگاه کاشی در شهر آفتاب، شهر آفتاب را جزو پنج نمایشگاه برتر دنیا دانست.
وی افزود: امیدواریم نمایشگاه کتاب نیز در شهر آفتاب برگزار شود.
به گزارش ایسنا، مهدی چمران در واکنش به این تذکر گفت: این پیام ما به وزارت ارشاد اینگونه منعکس نمی‌شود و لازم است که کمیسیون فرهنگی به میدان بیاید و با مسئولان وزارت ارشاد و نمایشگاه کتاب جلسه بگذارد و اگر لازم باشد نیز من ورود می‌کنم.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;