تعمیر آسانسور با اپلیکیشن

حتما برای شما پیش آمده که در زمان ورود به آپارتمانی با آسانسور خراب مواجه شوید و مجبور شده باشید طبقاتی را با استفاده از پله ها بالا بروید البته همه ما در این شرایط آرزو داریم مقصد ما در ابتدایی‌ترین طبقات باشد.
به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز، حالا تصور کنید که مجبور باشید چندین طبقه را چندین بار بالا و پایین بروید. مطمئنا خسته کننده و آزار دهنده است. 
حالا تصور کنید، فردی مسن که توانایی بالا رفتن از پله ها را ندارد در این شرایط قرار گیرد. اوضاع بسیار بغرنج خواهد شد.
اگر شما مسئول ساختمان باشید پس از اینکه مستقیما متوجه خرابی آسانسور شوید یا اینکه از طریق شکایات متعدد به این امر پی ببرید.
سعی خواهید کرد که با مسئول تعمیر آسانسور که می شناسید تماس بگیرید البته اگر چنین شخصی را بشناسید و مجبور نباشید که از ابتدا به دنبال تعمیرکار بگردید.
همه ما میدانیم که هر فردی کارهایی در لیست اقدامات روزانه اش دارد.
فرض کنید فرد مذکور با تمام این اوصاف فرد متعهد و خوش قولی هم نباشد.
شما باید امیدوار باشید که در ساعت مقرر فرد مورد نظر برای تعمیر آسانسور خواهد آمد. در این فاصله باید به سیل شکایات و نارضایتی ها پاسخگو باشید.
یا دست کم اگر مسئول این کار هم نباشید دائما تا رفع مشکل در سختی خواهید بود.با این همه، این اتفاقات در مقابل اینکه فردی هم در آسانسور گرفتار شده باشد قابل تامل است.
و اما راه چاره برای تعمیر آسانسور
ما راه حلی برای این مشکل داریم. اپلیکیشن آسانسورچی با طراحی سایت و اپلیکیشن این امکان را فراهم آورده تا در سریعترین زمان ممکن بتوانید سفارش مورد نظر خود را ثبت کنید.
ابتدا اپلیکیشن را نصب میکنید. سپس شماره تلفن خود را وارد میکنیم و وارد اپلیکیشن می شویم. موقعیت خود را بر روی نقشه اعلام میکنیم.
نوع مشکل به وجود آمده در آسانسور را وارد میکنیم. همچنین نوع سرویس آسانسور مثلا رفع خرابی آسانسور یا سرویس کامل آسانسور و یا هر دو را انتخاب می نمایید.
سپس منتظر می مانید تا اپلیکیشن نزدیکترین تعمیرکار در دسترس را به شما اختصاص دهد.
پس از اینکه تعمیرکار به شما اختصاص داده شد .اطلاعات شخص در اختیار شما قرار میگیرد پس شما میتوانید جهت هماهنگی های بیشتر با وی تماس برقرار نمایید.
تا اینجا کار شما تمام شده است و منتظر تعمیرکار خواهید بود.
این نکته قابل توجه است که اطلاعات شما در سیستم ثبت می شود و در صورت به وجود آمدن مشکل در آینده، این اطلاعات قابل پیگیری می باشند و در دسترس تعمیرکاران دیگر قرار می گیرد.
شما مطمئن هستید که با افراد متعهد و خوش قولی طرف حساب هستید .که انجام به موقع کار برایشان جز اولویتها می باشد.
از تعهد های بسیار مهم این شرکت انجام درست و به موقع وظایف می باشد.
به طور کلی هدف از طراحی اپلیکیشن آسانسورچی تسهیل و تسریع تعمیر آسانسور می باشد.
ما امیدواریم که با انجام درست و به موقع کارها موجبات رضایت همه به خصوص افراد خسته از استفاده از پله ها را فراهم آوریم.
همچنین رضایت ساکنان و مراجعین را با انجام کامل و به موقع کار کسب نماییم.
منبع digiato
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;