به صرفه بودن بهره برداری از انرژی‌های تجدیدپذیر

فرماندار میبد با ارائه گزارشی از سفر این هفته خود به تهران، گفت : با توجه به آمادگی سرمایه‌گذار مقرر شد نسبت به انجام فعالیت هایی با هدف بهره گیری از انرژی‌های تجدیدپذیر در شهرستان که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است، اقدام شود.
به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز، این سفر نتایج خوبی داشت و با توجه به آمادگی سرمایه‌گذار، استفاده از انرژی‌های تجدید پذیر در دستور کار قرار گرفت و شاهد نتایج خوبی در شهرستان خواهیم بود.
وی در این سفر با صادق زاده رئیس سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی برق در خصوص انرژی‌های تجدیدپذیر گفت و گو کرد.
در این سفر موضوع روشنایی پل خورشید میبد به طول پنج کیلومتر، تقاطع غیر هم ‌سطح و تعریض جاده روستای نیوک – فولاد آلیاژی که مسیر ندوشن را تسهیل می‌کند، در دیدار با رئیس سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای بررسی شد.
فلاح افزود: همچنین در این سفر تعریض جاده نیوک – ندوشن که از مسیرهای دستیابی به معادن منطقه و پرتردد کامیون‌ است در اولویت گذاشته شد تا با تعریض آن از حوادث جاده‌ای در این مسیر کم شود.
فرماندار میبد در این سفر به اتفاق کمال دهقانی فیروزآبادی نماینده میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با حسن نیا، رئیس سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای کشور دیدار کرد و حل مسائل پیش روی شهرستان را خواستار شد.
مرکز شهرستان ۱۰۰هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد مرکز این استان قرار دارد.
منبع ایرنا
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.