برق، شریان حیاتی توسعه‌ی صنعتی و اقتصادی کشور

تاسیسات نیوز – مهرداد موحدپور رییس گروه تخصصی برق نظام مهندسی کشور؛ به مناسبت دهم اردبیهشت روز ملی صنعت برق ایران پیامی به شرح زیر صادر کرد:
امروزه اهمیت برق به‌عنوان شریان حیاتی جامعه برکسی پوشیده نیست؛ به‌گونه‌ای که یکی از شاخص‌های اساسی در بررسی میزان رشد و توسعه صنعتی و اقتصادی جوامع، میزان استفاده و بهره‌برداری از انرژی برق است. بی‌شک فعالیت‌های صنعتی، توسعه کشاورزی و زندگی روزمره، بدون انرژی برق غیرقابل تصور است؛ و میزان استفاده بیش از پیش بخش‌های زیربنایی از این انرژی بی‌بدیل حاکی از شتاب گرفتن شاخص‌های تولید ناخالص ملی هر کشوری است.
پیشرفت روزافزون صنعت برق ایران در گرو توانمندی و تخصص تلاشگران این عرصه است، آنان‌که بالغ بر یک قرن زمینه آسایش، رفاه و امنیت هم‌میهمان وشکوفایی و بالندگی کشور را با تلاش جهادگونه، پرشتاب‌تر از گذشته هموار کرده و برای بالندگی این مرز وبوم از هیچ کوششی دریغ نکرده‌اند. اینجانب به نمایندگی از سازمان نظام مهندسی کشور(شورای مرکزی)، به‌‌پاس صبوری و تلاشِ خستگی‌ناپذیر به همه تلاشگران، کارگران، متخصصان و به‌ویژه جامعه مهندسی برق کشور، فرا رسیدن دهم اردیبهشت‌ماه «روز ملی صنعت برق ایران» را تبریک و تهنیت می‌گویم و از درگاه خداوند سبحان موفقیت و سربلندی روزافزون برای تمام تلاشگران این حوزه خواستارم. مهرداد موحدپور رییس گروه تخصصی برق سازمان نظام مهندسی کشور (شورای مرکزی)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;