بخاری‌ها را اصلاح کنید

به گزارش تاسیسات نیوز،  به‌کارگیری فناوری‌های نوین و ساختار جدید موجب شده که نسل جدید بخاری علاوه بر ایمن بودن، مصرف بسیار پایین‌تری نسبت به بخاری‌های نسل گذشته داشته باشد.


احمد پیروی، مدیرعامل گروه صنعتی پیروی (بخاری شوکت) با اعلام این مطلب به دنیای اقتصاد گفت: مسوولیت‌های اجتماعی، نیاز مستمر جامعه به محصولات دوستدار محیط‌زیست و کاهش مصرف انرژی از نکات حائز اهمیت در به‌کارگیری فناوری نوین در بخاری‌ها است.


وی افزود: گرچه ایران صاحب غنی‌ترین منابع گاز طبیعی است، اما حفظ این منابع برای نسل‌های آینده، ضروری است. بیشترین میزان گاز طبیعی کشور در بخش گرمایش خانگی مصرف می‌شود که باید با بهره‌گیری از سیستم‌های جدید در بخاری‌ها، این مصرف را به حداقل ممکن رساند.


مدیرعامل گروه صنعتی پیروی ادامه داد: در ارتباط با اصلاحات ضروری بخاری‌های گازسوز باید به نکاتی از جمله تامین هوای مورد نیاز برای احتراق از خارج ساختمان، انتقال گازهای حاصل از احتراق به بیرون ساختمان، کاهش مصرف گاز، کسب بالاترین گرید انرژی در بخاری‌های دودکش‌دار هرمتیک a، سیستم کنترل الکترونیکی هوشمند و امکان برنامه‌ریزی سالانه زمان‌های فعالیت بخاری (روز – ساعت) توجه داشت.انتهای خبر

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.