آیین نامه ترافیک ساختمان آماده ابلاغ شد

0
رییس گروه تخصصی ترافیک شورای مرکزی نظام مهندسی گفت: تلاش می‌کنیم در استان‌ها افراد را به رشته ترافیک جذب کنیم زیرا به آنها نیاز داریم تا به کمک آنها هوشمندانه موضوع ترافیکی ساختمان‌ها، شرح خدمات و موضوعات دیگر را به جد پیگیری کنیم.
به گزارش تاسیسات نیوز، غلامرضا شیران رییس گروه تخصصی ترافیک شورای مرکزی نظام مهندسی درباره مهم‌ترین چالش پیش روی گروه ترافیک در دوره جدید گفت: در یک دوره گذشته ما روی اقدامات ترافیکی ساختمان کار کردیم و الان آیین نامه آن آماده و ابلاغ شده است.

او افزود: باید آرام آرام این آیین‌نامه را با یک دیپلماسی خاص مهندسی به کار بگیریم و آموزش دهیم.

شیران با بیان اینکه “باید اشکالات مهندسان را رفع کنیم” تاکید کرد: برای اینکه این آیین‌نامه را به کار بگیریم نیازمند همکاری شهرداری‌ها و وزارت کشور هستیم.

رییس گروه تخصصی ترافیک شورای مرکزی نظام مهندسی با اشاره به اهمیت فعال شدن استان‌ها ادامه داد: فعال کردن استان‌ها از برنامه‌های پیش روی گروه است و بنا داریم جلسات را در استان داشته باشیم و از نظرات و تخصص آنها استفاده کنیم.

او گفت: تلاش می‌کنیم در استان‌ها افراد را به رشته ترافیک جذب کنیم زیرا به آنها نیاز داریم تا به کمک آنها هوشمندانه موضوع ترافیکی ساختمان‌ها، شرح خدمات و موضوعات دیگر را به جد پیگیری کنیم.
شیران در پایان تاکید کرد: کار اصلی ما در دوره جدید آموزش، به کارگیری و علاقمندسازی مهندسان ترافیک با برگزاری جلسات در همه کشور است.

 برای مشاهده گزارش کامل به سایت سازمان به نشانی زیر مراجعه فرمایید:
https://iriceo.ir/index.php/%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D9%85%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%87%D8%A7/item/34973
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;