آیین قرعه‌کشی اختصاص سازه‌های تبلیغاتی به نامزدهای انتخاباتی

آیین قرعه‌کشی اختصاص سازه‌های تبلیغاتی شهرداری تهران به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ روز یکشنبه ۲۷ خرداد ماه در سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار می‌شود.
به گزارش تاسیسات نیوز، آئین قرعه‌کشی اختصاص سازه‌های تبلیغاتی شهرداری تهران به منظور افزایش شور و نشاط انتخاباتی و صیانت و نگهداری از منظر شهری با حضور فرماندار تهران، معاون سیاسی فرمانداری تهران، نماینده شورای نگهبان، نماینده ستاد انتخابات کشور و نمایندگان نامزدهای انتخاباتی چهاردهمین دوره ریاست جمهوری صبح روز یکشنبه ۲۷ خرداد ماه در محل تا سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار می‌شود.
در این قرعه‌کشی که با حضور نهادهای نظارتی برگزار می‌شود، ۴۵ سازه تبلیغات شهری به هر نامزد انتخاباتی به صورت رایگان اختصاص داده شده است و تا پایان زمان رسمی تبلیغات طراحی و اجرای این سازه‌ها در دستور کار ستادهای انتخاباتی هر نامزد خواهد بود.
همچنین با هدف حفظ زیبایی و آراستگی پایتخت نیز ۱۰۰۰ سازه عمومی موقت تبلیغات انتخاباتی در تمامی میادین خیابان‌ها و بزرگراه‌های تهران قرار گرفته است تا به افزایش نشاط و مشارکت مردمی در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری بیانجامد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;