۹ هزار مسکن مهر پردیس هنوز باقی مانده است

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: امیدواریم کمبودهای موجود را رفع کنیم و یک زندگی با آرامش و آسایش را برای مردم فراهم کنیم.

به گزارش تاسیسات نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، خلیل محبت خواه مدیرعامل شرکت عمران پردیس در آئین افتتاح و بهره برداری پروژه های خدمات فرهنگی، ورزشی، آموزشی و اداری فازهای ۸ و ۱۱، از همت جدی کارکنان شرکت عمران به منظور تکمیل سرانه های مورد نیاز شهروندان پردیس خبر داد.

محبت‌خواه گفت: ما برای رفاه مردم، سرانه های مختلف آموزشی، فرهنگی، مذهبی، درمانی تجاری، فضای سبز و … را در نظر گرفتیم و خوشبختانه با همت شرکای شرکت عمران در فازهای مسکن مهر، پروژه های روبنایی متعددی اکنون در دسترس شهروندان قرار دارد و به زودی پروژه های جدید نیز به مردم ارائه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران بیان کرد: خوشبختانه وفاق خوبی را در شهر پردیس شاهد هستیم و با تمام قدرت و با یاری خداوند متعال و همچنین پشتوانه ای که داریم، امیدواریم کمبودهای موجود را رفع کنیم و یک زندگی با آرامش و آسایش را برای مردم فراهم کنیم.

محبت‌خواه از تکمیل هزاران واحد مسکن مهر پردیس در یک سال گذشته خبر داد و تاکید کرد: ۸۴ هزار واحد مسکن مهر از سال ۹۰ آغاز شده بود که ۲۹ هزار واحد آن در ابتدای سال گذشته باقی مانده بود. به یاری خداوند و حمایت دکتر بذرپاش وزیر محترم راه و شهرسازی و دکتر غفوری مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، ما در مهرماه ۱۰ هزار واحد، در اسفند ماه ۵۲۳۰ واحد و در خرداد ماه و پس از شهادت رئیس جمهور، ۳۳۶۷ واحد و در مجموع حدود ۲۰ هزار واحد را تحویل مردم دادیم.

با اعلام مدیرعامل شرکت عمران پردیس اکنون نزدیک به ۹ هزار واحد مسکن مهر پردیس باقی مانده که قرار بود تا پایان دولت فعلی تکمیل و تحویل مردم داده شود که اکنون برنامه ریزی های جدی در این خصوص انجام شده و پروژه ها در دولت جدید تکمیل خواهند شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;