هشدار به مستاجران درباره این قراردادها

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: بازار اجاره مسکن طی یک ماه گذشته در شرایط رکود تورمی رفته و هنوز رونق معاملات مسکن آغاز نشده است.
به گزارش تاسیسات نیوز، داود بیگی نژاد نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران با بیان اینکه در حال بازار مسکن در طی ماه گذشته متوقف شده و بازار وارد دوران رکود شده است گفت: بازار مسکن به گونه ای است که خریدار و فروشنده آپارتمان طی یک ماه گذشته صبر کردند به گونه ای که نه معامله خرید انجام شده و نه معامله فروش انجام شده است.
وی افزود: دو طرف معاملات مسکن منتظر انتخاب رئیس‌جمهور جدید هستند تا بلکه با این تحول سیاسی، مسیر قیمت ملک در جهت مورد انتظار آنها قرار بگیرد.
بیگی نژاد اظهار کرد: فروشنده ها خود ۲ دسته هستند که یک دسته از آنها چون قصد خرید آپارتمان مصرفی بعد از فروش محل فعلی سکونتشان را دارند (متقاضیان تبدیل بهینه)، آنها نیز در جبهه فکری خریداران، انتظار کاهش قیمت را می کشند.
او یادآور شد: مشاوران املاک می گویند، در هفته های گذشته کسب و کارشان به شدت تحت‌الشعاع انتخابات قرار گرفت.
وی از تعیین سقف اجاره بهای مسکن خبر داد گفت: اگر میزان سقف اجاره بها تعیین شده، برای مالکان رضایت بخش نباشد شرایط ایجاد قرارداد‌های پنهان فراهم می شود که مستاجران توصیه می شود از انعقاد چنین قراردادهای پرهیز کرده تا دچار مشکل نشوند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;