هشتمین نمایشگاه ایران پلاست با حضور 100 شرکت خارجی از 20 کشور جهان برگزار می شود

 

مدیر اجرایی هشتمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست این نمایشگاه را بزرگترین گردهمایی صنعت پتروشیمی کشور خواند.

 

 

به گزارش تاسیسات نیوز به نقل از  پول نیوز، علی شالباف مدیر اجرایی این نمایشگاه با اشاره به این که از 500 شرکت‌کننده نمایشگاه 400 شرکت ایرانی و 100 شرکت خارجی از 20 کشور هستند، گفت: این شرکت‌ها در پنج بخش به ارائه محصولات خود می پردازند.

وی افزود: بیشترین متقاضیان در گروه کالاهای ساخته شده و نیمه ساخته می باشند که 220 شرکت را تشکیل می دهند که در فضایی بالغ بر هفت هزار متر مربع و در چهار سالن محصولات خود را ارائه می دهند. دومین گروه نیز شامل ماشین آلات و تجهیزات پلیمری با 100 شرکت هستند که سه سالن با چهار هزار متر مربع را به خود اختصاص داده اند.

مدیر اجرایی نمایشگاه ایران پلاست ادامه داد: گروه سوم مواد اولیه است که در این بخش 80 شرکت در چهار سالن در فضایی بالغ بر چهار هزار متر مربع حضور دارند. گروه های بعدی نیز خدمات فنی و مهندسی و کامپوزیت های پلیمری هستند که در این بخش نیز 80 شرکت حضور دارند که پنج سالن با 1500 متر مربع فضا به آن‌ها اختصاص داده شده است.

در ادامه این نشست، سرپرست نمایشگاه ایران پلاست نیز با اعلام مشارکت 20 کشور جهان در نمایشگاه ایران پلاست 2012 گفت: کشورهای چین ، ترکیه ، تایوان و هند به صورت پاویون در نمایشگاه حضور دارند و نمایندگانی از سایر کشورها از جمله آلمان ، اتریش وایتالیا نیز در نمایشگاه حضور دارند.

سید روح ا… وحید کیانی با بیان این که در این دوره از نمایشگاه شرکت‌کنندگان در فضایی به وسعت 20 هزار متر مربع حضور دارند، افزود: چنانچه محدودیت فصای نمایشگاهی در این دوره وجود نداشت، پاسخگویی به 28 هزارمترمریع تقاضای  ثبت شده امکان پذیر می شد.

گفتنی است هشتمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از 14 تا 17 آبان ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

پایان پیام/

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;