ساخت ۶ بیمارستان و ۳ ورزشگاه در سال ۱۴۰۳

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی از برنامه آن سازمان برای تکمیل ۶ بیمارستان و ۳ ورزشگاه در سال جاری با تامین اعتبار به موقع منابع مالی از طرف سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.
به گزارش تاسیسات نیوز، علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات عمومی و دولتی برنامه‌های پیش روی سازمان را در سال جدید با توجه به تأکید رئیس جمهور در پیام تبریک سال نو مبنی بر تکمیل و تحویل پروژه‌های نیمه‌تمام تشریح کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در سال جاری سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات عمومی و دولتی در نظر دارد تا پروژه‌هایی را که از سال‌های گذشته آغاز شده است را با تأمین اعتبار موردنیاز از منابع مالی تعیین شده از طرف سازمان برنامه و بودجه کشور، تکمیل کرده و به بهره برداری برساند.
تکمیل و تحویل ۶ بیمارستان و ۳ ورزشگاه در سال جاری
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات عمومی و دولتی برنامه امسال سازمان را تکمیل و تحویل ۶ بیمارستان با یک‌هزار و ۲۷۸ تخت و ۳ ورزشگاه با ظرفیت ۲۵ هزار نفر عنوان کرد و ادامه‌داد: تکمیل بیمارستان ۲۶۰ تختی کرج، بیمارستان ۴۰۰ تختی رشت، بیمارستان ۳۴۱ تختی ساری، بیمارستان ۱۹۷ تختی شوشتر، بخش الحاقی بیمارستان تالش با ۴۰ تخت در بخش قلب، بخش الحاقی بیمارستان لنگرود با ۴۰ تخت اورژانس، دیالیز و شیمی‌درمانی، ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد، ورزشگاه ۵ هزار نفری بروجرد و ورزشگاه ۵ هزار نفری بناب از دیگر پروژه‌هایی است که کار آنها در سنوات گذشته آغاز شده و در مراحل پایانی تکمیل است که با تأمین اعتبار موردنیاز از منابع مالی تعیین شده از طرف سازمان برنامه و بودجه کشور، قابل تحویل و بهره‌برداری در سال جاری هستند.
تکمیل صحن و شبستان ضلع شرقی حرم حضرت معصومه (س)
نبیان گفت: فاز دوم توسعه ضلع شرقی حرم حضرت معصومه (س) شامل صحن و شبستان‌ها نیز در برنامه تحویل و بهره برداری در سال جاری است.
تکمیل و تحویل ۵ بیمارستان با ۹۷۱ تخت در دولت سیزدهم
نبیان توضیح داد: سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات عمومی و دولتی از ابتدای دولت سیزدهم تا پایان سال ۱۴۰۲، تعداد ۵ بیمارستان با ظرفیت ۹۷۱ تخت را تکمیل کرد و تحویل بهره‌بردار آن وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;