ثبت اختراع سیستم دانه بندی مصالح سنگی

به گزارش تاسیسات نیوز، اختراع سیستم ارایه نسبت دانه بندی مصالح سنگی در طرح اختلاط بتن کارگاه‌های ساختمانی ، توسط اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز صورت گرفت
ثبت اختراع « سیستم ارایه نسبت دانه بندی مصالح سنگی در طرح اختلاط بتن کارگاه‌های ساختمانی» توسط اعضای سازمان
این دستگاه یک سیستم ارایه طرح اختلاط بتن در کارگاه‌های ساختمانی است که نحوه اختلاط مصالح مورد نظر برای رسیدن به دانه بندی ترکیبی مناسب و استاندارد را ارایه می‌دهد.
دستگاهی با عنوان ” سیستم ارایه نسبت دانه بندی مصالح سنگی در طرح اختلاط بتن کارگاه‌های ساختمانی” در مرکز ثبت اختراعات ، اداره مالکیت‌های معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تحت شماره ۱۴۰۱۵۰۳۴۰۰۰۳۰۰۲۱۰۷ مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ به ثبت رسید.
طراحی و ثبت این اختراع توسط سه تن از اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز؛ امیرحسین جمال‌پور، مهدی اخوان و رضا جمالپور از اعضای هیات علمی دانشگاه و نایب رییس کمیسیون آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، به انجام رسیده و دستگاه اختراع شده عنوان «سیستم ارایه نسبت دانه بندی مصالح سنگی در طرح اختلاط بتن در کارگاه های ساختمانی» را به خود اختصاص داده است.
رضا جمالپور
امیرحسین جمالپور
مهدی اخوان
دستگاه مذکور یک سیستم ارایه طرح اختلاط بتن در کارگاه‌های ساختمانی است که نحوه اختلاط مصالح مورد نظر برای رسیدن به دانه بندی ترکیبی (به‌طور مثال ترکیب شن و ماسه) مناسب و استاندارد را ارایه می‌دهد.
این دستگاه همچ‌نین میزان سیمان و آب مورد نیاز را طبق استانداردهای موجود و شرایط محیطی کارگاه تخمین می‌زند و به‌صورت خروجی به کاربر ارایه می‌دهد تا کاربر طرح اختلاط را طبق آن انجام دهد تا به تولید بتن استاندارد و مناسب دست پیدا کند.
جهت مشاهده فیلم کوتاه عملکرد دستگاه لطفا کلیک فرمایید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;