تاکید شورای توسعه نظام مهندسی بر رفع موانع مهندسی ساختمان

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از تلاش برای رفع موانع موجود در مسیر ساخت‌وسازهای باکیفیت خبر داد و گفت که با تاکید وزیر راه و شهرسازی، جلسات شورای توسعه نظام مهندسی با جدیت و منظم برگزار و نتایج گزارش خواهد شد.
به گزارش تاسیسات نیوز، “هادی عباسی” با اعلام برگزاری نخستین نشست شورای توسعه نظام مهندسی با حضور اعضا و ارائه احکام آنان با امضای وزیر راه و شهرسازی، افزود: اعضای شورای توسعه نظام مهندسی ساختمان نقطه نظرات و اولویت‌های خود را دست‌کم در پنج محور با اولویت‌هایی که در حوزه فنی و مهندسی ساختمان وجود دارد، مطرح کردند.
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی تصریح‌ کرد: نظام ارجاع کار، موضوع قیمت‌گذاری، موضوع تعارض منافع، مسئولیت‌ پذیری پس از انجام کار اعم از طراحی، اجرا و نظارت، شفافیت و مستندسازی کارهای اجرا شده در ساختمان، تسریع در فرآیند صدور پروانه ساختمانی و افزایش عمر مفید ساختمان، از جمله دغدغه هایی بود که اعضای شورای توسعه نظام مهندسی بر روی آن تاکید داشتند.
عباسی بیان‌داشت: مقرر شد تا پایان سال، جلسات شورای توسعه نظام مهندسی هر سه هفته یک‌بار تشکیل شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با تاکید وزیر راه و شهرسازی، جلسات شورای توسعه نظام مهندسی با جدیت و منظم برگزار و نتایج گزارش خواهد شد.
گفتنی است، اعضای شورای توسعه مهندسی ساختمان متشکل از مهدی چمران، اقبال شاکری، اکبر نیکزاد، جمالی‌نژاد، حمزه شکیب، مهدی عباسی هستند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;