افتتاح نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی «صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران»

به گزارش تأسیسات نیوز، نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی «صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران» با مشارکت ۱۲۵ شرکت داخلی و خارجی دوم بهمن ماه با حضور وزیر نیرو افتتاح می‌شود.
به گزارش بازار، نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی «صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران» از دوم بهمن ماه در فضایی به وسعت ۸۰۰۰ متر مربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر می‌شود.
در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران در مجموع ۱۲۵ شرکت داخلی و نمایندگانی از شرکت‌های خارجی حضور خواهند یافت.
آئین افتتاح این نمایشگاه، دوشنبه دوم بهمن ماه با حضور “علی‌اکبر محرابیان” وزیر نیرو، معاونان و مدیران ارشد صنعت آب و آب و فاضلاب ایران و تعدادی از میهمانان خارجی برگزار می‌شود.
در نمایشگاه تخصصی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران محصولاتی در بخش‌های لوله اتصالات فلزی، شیرآلات صنعتی، شیرآلات خانگی، پمپ و ماشین آلات دوار، تصفیه آب صنعتی، لوله و اتصالات پلیمری، مواد شمیایی، رنگ و پوشش و خدماتی چون مهندسی مشاور، سد و نیروگاه های برق آبی، آموزش، آبیاری و زهکشی، خطوط انتقال آب، تصفیه آب خانگی، نشت یابی، پیمانکار، بلوئر و وکیوم، سیستم های اندازه گیری و کنتور عرضه شده است.
زمان بازدید از این نمایشگاه، همه روزه ساعت ۸ صبح تا ۱۶ عصر خواهد بود و بازدید برای عموم آزاد است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;