اعلام نتایج آزمون طراحی معماری

مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان با اعلام اینکه نتیجه آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته طراحی معماری استخراج شده و قابل مشاهده است از فرصت پنج روزه بازنگری نتایج آزمون در بازه زمانی اول تا پنج خردادماه خبر داد.
به گزارش تاسیسات نیوز، حامد مانی‌فر دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان از اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته طراحی معماری که در اسفندماه ۱۴۰۲ برگزار شد، خبر داد.
مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان توضیح داد: نتایج آزمون‌ ورود به حرفه مهندسی در رشته طراحی معماری استخراج شده و از ساعت ۱۵ دیروز اول خردادماه بر روی سامانه آزمون های ورود به حرفه به نشانی www.inbr.irhttp://www.inbr.ir قابل مشاهده است. شرکت کنندگان می توانند از طریق این سامانه نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام کنند.
مانی‌فر گفت: شرکت کنندگانی که موفق به اخذ حدنصاب قبولی در آزمون ها نشده اند چنانچه درخواست بازنگری نسبت به نتیجه آزمون داشته باشند می توانند درخواست خود را از طریق همین سامانه از امروز اول خرداد تا شنبه پنجم خرداد ارسال کنند.
وی تصریح کرد: به لحاظ برنامه ریزی انجام شده از تمامی داوطلبان می خواهیم تا درخواست بازنگری خود را در مهلت مقرر ارسال کنند و بدیهی است به درخواست هایی که بعد از این تاریخ ارسال شود، ترتیب اثر داده نمی شود.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;