اطلاعیه نظام مهندسی تهران درباره عملکرد مالی اعضای حقیقی

به گزارش تاسیسات نیوز، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران طی یک اطلاعیه اعلام کرد؛ مطابقت و تأیید اطلاعات مالی مربوط به عملکرد سال ۱۴۰۲ (اعضای حقیقی و شرکت‌های مهندسی) جهت ارسال به سازمان امور مالیاتی کشور به شرح ذیل اعلام شد:
به اطلاع اعضای محترم (حقیقی و شرکت‌های مهندسی) می‌رساند:
 اطلاعات عملکرد سال ۱۴۰۲ نمایش داده‌شده در سامانه جامع به آدرس nazeran.tceo.ir، بخش مالیات، جزییات کارکرد، مبنای ارسال به سازمان امور مالیاتی کشور بوده و اعضای محترم نسبت به بررسی و تطبیق گزارش عملکرد نمایشی با اطلاعات مالی خود (واریزی‌ها به‌حساب بانکی) اقدام نمایند.
پس از مشاهده و بررسی اطلاعات مالی در صورت عدم تطابق و وجود مغایرت، گزینه عدم‌تأیید را انتخاب نموده و پرینت گردش بانک در سال ۱۴۰۲ را بارگذاری نمایید تا موضوع توسط کارشناسان مالی بررسی و نتیجه به اطلاع شما رسانده شود.
شایان‌ذکر است در صورت عدم مراجعه و عدم اعلام مغایرت تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۲، اطلاعات موجود در سامانه «تأییدشده» تلقی و مبنای اطلاعات ارسالی به سازمان امور مالیاتی بوده لذا مسئولیت عواقب آن با خود عضو است.
اطلاعات موجود در این سامانه فقط شامل پروژه‌هایی است که واریزی آن‌ها از طرف سازمان بوده، لذا چنانچه دارای کارکردهای دیگری از قبیل طراحی، اجرا، تمدید، کارکرد در شهرستان‌ها و غیره هستید لازم است به کارکرد واریزی از طرف سازمان اضافه و مجموع آن را در اظهارنامه اعلام نمایید.

توجه: اطلاعات مربوط به سود حساب بانکی به‌صورت تفکیک‌شده نمایش داده‌شده است. (لازم به ذکر است محاسبه سود پرداختی طبق دستورالعمل بانک مرکزی و توسط بانک محاسبه گردیده است.)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;