آخرین خبر درباره آزمون های نظام مهندسی

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان اعلام کرد: مجموعه آزمون های نظام مهندسی ساختمان که مقرر بود تا ۲۱ و ۲۲ تیرماه امسال برگزار شود به دلیل تغییر در زمان برگزاری آزمون های سراسری (کنکور) و تلاقی آن با زمان برگزاری مجموعه آزمون های نظام مهندسی ساختمان به ۴ و ۵ مردادماه سال جاری موکول شده است.

به گزارش تاسیسات نیوز، دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در اطلاعیه ای از تغییر زمان برگزاری مجموعه آزمون های نظام مهندسی ساختمان خبر داد.

بر اساس اعلام آن دفتر، مجموعه آزمون های نظام مهندسی ساختمان که مقرر بود تا ۲۱ و ۲۲ تیرماه امسال برگزار شود به دلیل تغییر در زمان برگزاری آزمون های سراسری (کنکور) و تلاقی آن با زمان برگزاری مجموعه آزمون های نظام مهندسی ساختمان به ۴ و ۵ مردادماه سال جاری موکول شده است.

همچنین بر اساس اعلام آن دفتر، ثبت نام کلیه آزمون های نظام مهندسی ساختمان تا ساعت ۲۰ امروز ۱۹ خردادماه برقرار است و متقاضیان می توانند با مراجعه تدریجی به درگاه الکترونیکی inbr.ir از طریق سامانه آزمون ها، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

آزمون طراحی معماری پنجم مردادماه برگزار می شود
دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان تاکید کرده است: زمان برگزاری آزمون رشته معماری (طراحی) روز جمعه مورخ ۵ مردادماه امسال است و ضروری است تا متقاضیان قبل از انجام ثبت نام، دستورالعمل ثبت نام را به دقت مطالعه و از مفاد آن مطلع باشند.

بر اساس اعلام دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، داوطلبان مردود شده در آزمون اسفندماه رشته معماری (طراحی) که درخواست بازنگری در نتیجه آزمون خود را ثبت کرده اند، چنانچه پس از ثبت نام در این آزمون‌ و اعمال بازنگری، موفق به اخذ نمره قبولی شوند مبلغ پرداخت شده بابت ثبت نام به کیف پول در پروفایل شخصی آنها عودت داده می شود.

برگزاری آزمون های صلاحیت کارشناسی ماده ۲۷ قانون نظام مهندسی ساختمان چهارم مردادماه امسال
همچنین، زمان برگزاری آزمون های صلاحیت کارشناسی ماده ۲۷ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان روز پنجشنبه ۴ مردادماه امسال است. بنابراین ضروری است تا متقاضیان قبل از انجام ثبت نام، دستورالعمل ثبت نام را به دقت مطالعه و از مفاد آن مطلع باشند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;