هفته نامه تاسیسات نیوز، شماره ۳۵۶ منتشر شد

هفته نامه تاسیسات نیوز تنها مجله اینترنتی تاسیسات ایران است.
هفته نامه تاسیسات نیوز، شماره ۳۵۶ منتشر شد
آنچه در هفته نامه تاسیسات شماره ۳۵۶ می خوانید:
-گروه فنی مهندسی کاشانه در کنار فعالیت حرفهای خود و با تکیه بر دانش و تجربه موفق اعضا و با توجه به میل فراوان بنیانگذاران خود به امر آموزش، فعالیت خود در زمینه آموزش را در سال ۱۳۸۷ به صورت غیر رسمی و در سال ۱۳۸۸ به صورت رسمی آغاز نمود و با تاسیس آموزشگاه مهندسی کاشانه، تصمیم گرفت تا محلی برای اشتراک گذاری تمامی دانش مهندسی کشور فراهم نماید.
  • مقاله/ استانداردهای مرجع حریق
-NFPA و ICC استانداردهای سازمان های مختلف را کد می کنند، این استانداردهای مرجع بخش الزامی کد هستند . برای مثلا، NFPA101، کد ایمنی حیات NFPA1، کد حریق، کد بین المللی ساختمان (IBC) و کد بین المللی حریق (IFC) همه فصلی دارند که به فهرست استانداردهای مرجع اختصاص یافته است.
  • گزارش/ نظام مهندسی تهران پوست می اندازد!
-برگزاری نهمین دوره انتخابات نظام مهندسی کشور، همزمان با نخستین تجربه اجرای الکترونیک آن، امسال با بیشترین مشارکت بیشترین اتفاقات عچیب و بیشترین رد صلاحیت ها و بیشترین اتفاقات عجیب و غربیبی همراه بود که شاید بتوان این «ترین ها» را نوید بخش تغییری دانست که باعثِ پوست انداختن سازمان نظام مهندسی در سراسر کشور به ویژه در تهران شود.
  • نگاهی به بازار/ آخرین قیمت بخاری گازی بدون دودکش
-در این گزارش سعی کردیم آخرین قیمت موجود در بازار برای بخاری های بدون دودکش را به اطلاع شما برسانیم.
  • آخرین خبر در باره دستورالعمل نحوه فعالیت مجریان تاسیسات
  • زمین های دولتی سند نخورد مصادره می شود
  • بررسی دلایل افت بازار تاسیسات گرمایشی
هفته نامه را از اینجا دانلود کنید
اخبار داخلیاستانداردهای مرجع حریقاشریبخاریمجریان تاسیساتمسکننظام مهندسینگاهی به بازارهفته نامه تاسیسات نیوزهفته نامه شماره 356کاشانه
Comments (0)
Add Comment