برگزاری وبینار تخصصی نکات مهم و کلیدی قانون مالیات بر ارزش افزوده

به اطلاع اعضای محترم سازمان می‌رساند، بنا به لزوم آشنایی مهندسین محترم به عنوان مؤدیان مالیاتی با قانون مالیات برارزش افزوده و تغییرات صورت گرفته در این قانون با رویکرد کاربردی و از آنجاییکه آموزش‌های مؤثر، تجربه‌ای مبتنی بر یادگیری به منظور ایجاد تغییرات تدریجی ماندگار می‌باشد.
به گزارش تاسیسات نیوز، لذا کوشش گردیده با توجه به تغییرات روزافزون مقررات مالیاتی، نیاز به اصلاح و به روزرسانی اطلاعات مالیاتی برای انجام صحیح مقررات، مورد توجه قرار گیرد. بنا به مراتب و به دنبال برگزاری سلسله آموزش‌های مالیاتی اینک وبینار تخصصی تحت عنوان “نکات مهم و کلیدی قانون مالیات بر ارزش افزوده”، با موضوع  تفاوت قانون ارزش افزوده مصوب ۱۳۸۷/۰۲/۱۷ (بهمراه اصلاحات) و قانون جدید ارزش افزوده مصوب خرداد ماه ۱۴۰۰ قابل استفاده برای مهندسین محترم (اشخاص حقیقی و حقوقی) عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان و نمایندگان موضوع بند ۳ ماده ۲۴۴ قانون مالیات‌های مستقیم سازمان متبوع، به مدت یک ساعت و نیم مطابق با جدول زیر، برنامه‌ریزی گردیده که به صورت رایگان، توسط سازمان برگزار می‌شود.
ضمناً امکان حضور اعضای محترم استان‌های دیگر در روز برگزاری وبینار به عنوان مهمان وجود دارد.
از تمامی علاقمندان دعوت می‌گردد که در این وبینار، شرکت نمایند.
عنوان وبینار
مدرسین
تاریخ و ساعت
لینک وبینار
نکات مهم و کلیدی قانون مالیات بر ارزش افزوده
اساتید خبره
سازمان امور مالیاتی
دوشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
ساعت ۱۱ الی ۱۲:۳۰
لینک ورود به وبینار
در این خصوص، توجه به نکات زیر ضروری است:
  1. جهت دسترسی به وبینار، می‌توانید در تاریخ و ساعت مقرر برگزاری، بر روی آیکون “لینک ورود به وبینار”، مندرج در جدول مذکور، کلیک نموده و نام و نام خانوادگی خود را در قسمت guest وارد نمایید.
  2. جهت امکان شرکت در وبینار، نیاز به نصب نرم افزار Adobe Connection بر روی کامپیوتر، لپ تاپ یا گوشی هوشمند است. که جهت دسترسی به نرم افزارهای مورد نیاز، می‌توانید اینجا کلیک نموده و از انتهای صفحه، نرم افزار مورد نیاز را نصب نمایید.
مالیاتمالیات بر ارزش افزودهنظام مهندسی تهرانوبینار
Comments (0)
Add Comment