کرونا تمام فعالیت های ساختمانی را تا ۲۰ فروردین متوقف کرد

یک تولید کننده سیمان با اعلام اینکه در حال حاضر مشکل اساسی صنعت سیمان مدیریت گردش نقدینگی است، گفت: فعالیت ساختمانی این روزها تعطیل است و فروش در بخش سیمان بسیار اندک شده است.

به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز، محمد علی بد، با اشاره به اینکه هر ساله با ابلاغیه شهرداری فعالیت های ساختمانی از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل می شود، اظهار داشت: بر همین اساس فعالیت ساختمانی این روزها تعطیل است و فروش در بخش سیمان بسیار اندک شده است.
وی با بیان اینکه معمولاً در این شرایط بسته به مدیریت واحدها برنامه هایی برای تولید به کار گرفته می شود، افزود: برخی از واحدهای تولیدی سیمان بسته به موجودی ذخیره کالای خود به جای تابستان در فروردین ماه تعطیل می کنند و تعدادی دیگر روال فعالیت تولیدی خود را در این فصل ادامه میدهند اما مهم اینجاست در شرایط فعلی مسئله ایمنی کارگران نکته مهمی است که توسط واحدهای تولیدی به جدی دنبال می شود.
این تولیدکننده سیمان تصریح کرد: در حال حاضر مشکل اساسی صنعت سیمان مدیریت گردش نقدینگی است چراکه فروش به میزان قابل توجهی کاهش یافته و همین امر واحدها را با کمبود نقدینگی روبه رو ساخته است.
بد با اشاره به اینکه فعلاً تا ۲۰ فروردین ماه فعالیت ساختمانی تعطیل است و ما فروش نداریم، تصریح کرد: منتظریم مسئولین وزارت صنعت برای کمک به نقدینگی واحدهای تولیدی تصمیم مناسبی را بگیرند
منبع پایگاه اخبار ساختمان
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;