«کرونا» بزرگترین رویداد نمایشگاهی تاسیسات کشور را مختل نخواهد کرد

0
مدیراجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران: نمایشگاه مطابق با پیش بینی تقویم اعلام شده در برگزاری نمایشگاه ها، در ۳۰ مهرماه سال جاری با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور فعالان این حوزه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی  تهران برگزار خواهد شد.
تاسیسات نیوز / مهری بهزادپور: موج سوم کرونا، و نگرانی های بابت شیوع بیشتر کرونا همزمان با آغاز فصل سرما و محدودیتهای مجدد اعلام شده در تهران، زمزمه هایی در باره احتمال برگزار نشدن برخی از همایش ها و نمایشگاه هایی از پیش تعیین شده را ایجاد کرد.
این مسئله به ویژه با اعلام خبر لغو نمایشگاه نفت از سوی زنگنه؛ وزیر نفت بیشتر تشدید شد.
نوزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، به عنوان بزرگترین رویداد تاسیساتی کشور،  مخاطبان بسیاری  که در اندیشه عرضه محصولات و دستاوردهای خود در حوزه مربوطه هستند را نیز دراندیشه چگونگی حضور یا عدم حضور در این نمایشگاه فرو برده است.
نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران  IRAN HVAC&R سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی برگزار می‌شود. این نمایشگاه طی هجده سال گذشته به عنوان بزرگ‌ترین رویداد تاسیسات در خاورمیانه، همواره با استقبال بی‌نظیر صاحبان صنایع مواجه بوده است.
نمایشگاه‌ها به ویژه در عصر کنونی  سبب ارتقای سطح صادرات و واردات کشورها می‌شوند و در حقیقت تقاضا و درخواست‌های ملت‌های مختلف را در سطوح بین‌المللی خود، تشخیص می‌دهند و برای رفع مشکلات آنان جمعی از کارشناسان و متخصصان پر آوازه را در کنار هم، جمع می‌کنند
اما عبدالکریم جلالی مدیر اجرایی نمایشگاه مذکور، در آستانه برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی، به خبرنگار ما در باره  چگونگی برگزاری این نمایشگاه با وجود محدودیتهای اعمال شده با توجه به ویروس کووید ۱۹ گفت :
این نمایشگاه نیز مانند بسیاری از نمایشگاه هایی که در حال حاضر نیز با وجود شیوع کرونا، با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است ، برپا خواهد شد.
وی با بیان اینکه، نمایشگاه های برگزار شده در حال حاضر با توجه به شاخص تخصصی بودن، بازدید کننده های ویژه خود را دارد و این امر فرصت مناسبتری جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی را به بازدیدکنندگان و برگزار کنندگان می دهد گفت :
تا کنون تمام روند و برنامه ریزی هایی که برای برگزاری نمایشگاه باید صورت می گرفته، انجام شده و بر اساس پیش بینی ها و آنچه که تا کنون اجرایی شده است، حدود ۲۰ هزار غرفه و شرکت کننده در این نمایشگاه حضور خواهند یافت .
وی در ادامه محدودیتهای سفرهای خارجی به دلیل «کرونا» را یکی از دلایلی ذکر کرد که مانع از حضور حداکثری شرکتهای خارجی در نمایشگاه شده است.
جلالی تصریح کرد:
البته بسیاری از شرکتهای تولید کننده خارجی در این صنعت که در ایران نمایندگی دارند با ارائه خدمات و محصولات خود در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.
مدیر اجرایی این نمایشگاه در پایان تاکید کرد:
برگزاری این نمایشگاه به مثابه سال‌های گذشته همچنان در برنامه تقویم برگزاری قرار دارد و
نوزدهمین  دوره نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در تاریخ ۳۰ مهر ماه سال ۱۳۹۹ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد .
وی اطمینان خاطر داد این تجربه جهانی فرصتی مطلوب برای اقتصاد کشورمان به ارمغان خواهد آورد.
توسعه فیزیکی با رعایت پارامترهای کرونایی
جلالی یادآور شد:  توسعه فیزیکی و افزایش درصد مشارکت‌ها از جمله پارامترهایی است که به منظور حفظ بهداشت و تامین سلامت شرکت کنندگان  در این نمایشگاه لحاظ شده است.
وی همچنین معرفی توانمندی‌ها و محصولات، برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان، شناخت رقبا و محصولات آنان، ارتباط با تامین‌کنندگان مواد خام، به‌روز رسانی دانش تخصصی،  فرصت جذب سرمایه‌گذار،  انعقاد قراردادهای متعدد و  … را از مزایای برگزاری نمایشگاه بر شمرد.
گفتنی است نمایشگاه تاسیسات ۳۰ مهرماه لغایت ۳ آبان ماه سال جاری، با محوریت: تجهیزات و سیستم‌های گرمایشی، تجهیزات و سیستم‌های سرمایشی و تهویه مطبوع، تجهیزات سردخانه‌ای و برودتی، انواع تجهیزات تاسیساتی، رادیاتور، پمپ، فیلتر، شیرآلات و …، انواع لوله و اتصالات، تجهیزات الکترونیکی و سیستم‌های اتوماسیون، گروه‌های خدماتی و پیمانکاری و … در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
منبع تاسیسات نیوز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;