مسکن کارکنان دولت در برنامه قرار دارد

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تابستان امسال مترو هشتگرد افتتاح می‌شود، گفت: مسکن کارکنان دولت در دستور کار است و ان‌شاءالله اجرایی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز،  محمد اسلامی در حاشیه بازدید از مترو شهر جدید هشتگرد که با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و شهبازی استاندار البرز همراه بود، اظهار کرد: تمام برنامه‌های ما در حوزه مسکن ازجمله مسکن کارکنان دولت به قوت خود باقی است و ان‌شاءالله اجرا خواهد شد.
وی افزود: بخشی از مسیر مترو گلشهر-هشتگرد آماده شده و امروز هم آقای جهانگیری که این توفیق را داشتیم در خدمت‌شان باشیم با درزین آمدند. عملیات اجرایی این پروژه پیوسته پیشرفت داشته و انشاءالله برای تابستان امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مترو هشتگرد یکی از مطالبات جدی مردم این شهر است، گفت: خوشبختانه دو رام قطار برای این پروژه خریداری شده و به محض اتمام کار وارد ریل خواهد شد.
اسلامی تأکید کرد: پرونده مسکن مهر تا پایان سال ۱۳۹۸ بسته خواهد شد.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مباحثی در خصوص نرخ واقعی رشد اجاره بها مطرح می‌شود، گفت: ممکن است فردی به یک بنگاه املاک مراجعه کند و اجاره بها بالاتر از حد میانگین به او اعلام شود. این ملاک ما نیست بلکه ملاک آن چیزی است که به طور رسمی توسط مراجع آماری اعلام می‌شود.
اسلامی خاطر نشان کرد: طبق بررسی که ما داشته‌ایم از سال ۱۳۷۰ تاکنون نرخ اجاره با قیمت مسکن هماهنگ عمل کرده است.
منبع ایسنا
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.