چهره سال شهرداران کشور مشخص شد

شهردار تبریز برای دومین بار با رای مردم به عنوان چهره سال شهرداران کشور انتخاب شد.
به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز،‌ هفتمین جشنواره چهره سال  با آرای مردمی به مدیران و مسئولان حوزه‌های مدیریت شهری، عمرانی و ساختمانی در حالی به کار خود پایان داد که ایرج شهین باهر، شهردار تبریز با کسب بیشترین آرا، برای دومین بار پس از سال ۹۶، به عنوان چهره برتر سال در بین شهرداران کشور انتخاب شد.
در هفتمین جشنواره چهره برتر سال ۹۸ که در مجموع یک میلیون و ۲۶ هزار و ۳۱۶ رای به ثبت رسیده است، در دسته “شهرداران” ایرج شهین باهر شهردار تبریز با کسب ۱۳ هزار و ۶۴۷ رأی، از بین شهرداران ۱۸ شهر بالای ۵۰۰ هزار نفر به عنوان چهره برتر سال انتخاب شد. این در حالی است که در دسته شهرداران شهرهای زیر ۵۰۰ هزار جمعیت نیز بالاترین میزان، حدود ۱۰ هزار رای برآورد شد تا بدین ترتیب شهردار تبریز بیشترین میزان رای را در بین تمامی شهرداران کشور به خود اختصاص دهد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، شهین باهر پیش از این و در سال ۹۶ نیز با کسب بیشترین آرای مردمی، به عنوان چهره برتر سال انتخاب شده بود. شرکت چهره برتر هر سال در جشنواره سال آینده مجاز نیست و بر این اساس شهردار تبریز سال گذشته در ششمین جشنواره شرکت نکرده بود.
منبع خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;