پایان بیستمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

تاسیسات نیوز / صدیقه بهزادپور: بیستمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی،  IRAN HVAC&R سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی برگزار می‌شود. این نمایشگاه طی نوزده سال گذشته به عنوان بزرگ‌ترین رویداد تاسیسات در خاورمیانه، همواره با استقبال بی‌نظیر صاحبان صنایع مواجه بوده است.ع می‌کنند
عبدالکریم جلالی مدیر اجرایی  بیستمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی، به خبرنگار ما در باره  چگونگی برگزاری این نمایشگاه با وجود محدودیتهای اعمال شده با توجه به ویروس کووید ۱۹ گفت :
این نمایشگاه نیز مانند بسیاری از نمایشگاه هایی که در حال حاضر نیز با وجود شیوع کرونا، با رعایت پروتکل های بهداشتی با استقبال خوب متخصصان این صنعت در محل دائمی نمایشگاه تهران برگزار شد .
وی  گفت: استقبال از نمایشگاه امسال بیشتر از سال گذشته بوده و فضای در اختیار سال جاری نیز حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد افزایش یافته و علاوه بر آن غرفه داران در این نمایشگاه نیز با  افزایش کاملاً محسوسی به نسبت سال گذشته در این رویداد بین المللی حضور یافته اند.
به گفته جلالی،  حضور فعالان در خارج از کشور در این صنعت در نمایشگاه مذکور، فرصتی مناسب برای انعقاد قراردادهای تجاری جدید و رشد و توسعه اقتصادی و کسب و کارهای مرتبط قرار داد.
وی همچنین حضور بیش از ۵۰ شرکت دانش بنیان دراین نمایشگاه همچنین رویکردی مثبت تلقی کرد که باعث رشد ِ توسعه کسب و کار و تامین نیازهای داخلی و کسب و کار می شود.
مدیر اجرایی این نمایشگاه همچنین یادآور شد: رونمایی از تعداد زیادی دستگاه های جدید در فضای این نمایشگاه همچنین فرصت خوبی برای معرفی تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در این نمایشگاه فراهم کرد.
وی همچنین معرفی توانمندی‌ها و محصولات، برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان، شناخت رقبا و محصولات آنان، ارتباط با تامین‌کنندگان مواد خام، به‌روز رسانی دانش تخصصی،  فرصت جذب سرمایه‌گذار،  انعقاد قراردادهای متعدد و  … را از مزایای برگزاری نمایشگاه بر شمرد.
گفتنی است نمایشگاه تاسیسات ۲۷ مهرماه لغایت ۳۰ مهرماه ماه سال جاری، با محوریت: تجهیزات و سیستم‌های گرمایشی، تجهیزات و سیستم‌های سرمایشی و تهویه مطبوع، تجهیزات سردخانه‌ای و برودتی، انواع تجهیزات تاسیساتی، رادیاتور، پمپ، فیلتر، شیرآلات و …، انواع لوله و اتصالات، تجهیزات الکترونیکی و سیستم‌های اتوماسیون، گروه‌های خدماتی و پیمانکاری و … در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی برپا بود و تاسیسات نیوز نیز مانند هر سال با آخرین منابع آموزشی خود در حوزه تاسیسات به ارائه خدمات آموزشی پرداخت.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;