وعده ساخت خانه برای معلولان اجرایی شد

 معاون بنیاد مستضعفان از سرمایه‌گذاری ۳۸۰ میلیارد تومانی برای احداث مسکن خانواده‌های پرمعلول خبر داد و گفت: با سرمایه گذاری صورت گرفته، ۹ هزار و ۵۰۰ خانه برای خانواده‌های دارای چند معلول تکمیل شده و تا پایان سال نیز سه هزار واحد دیگر آماده تحویل می‌شود.
به گزارش تاسیسات نیوز، محسن منصوری با اشاره به پیشرفت فیزیکی قابل توجه پروژه احداث مسکن خانواده های پرمعلول کشور گفت: تا پایان سال جاری بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در قالب مرحله اول این طرح تحویل خانواده های دارای دومعلول و بیشتر کشور می شود.
معاون بنیاد مستضعفان از مشارکت این بنیاد با بهزیستی و انجمن خیرین بنیاد مسکن برای تکمیل پروژه مسکن خانواده های پرمعلول خبر داد و افزود: تاکنون بیش از ۹ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی تحویل خانواده های واجد شرایط در کشور شده است و تا پایان سال نیز ۳ هزار واحد دیگر تحویل خواهد شد.
منصوری سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان برای تکمیل این پروژه را حدود ۳۸۰ میلیارد تومان توصیف کرد و گفت: تکمیل این واحدها در مناطق روستایی حدود ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در مناطق شهری نیز این پیشرفت حدود ۷۷ درصد بوده است.
به گفته وی بنیاد مستضعفان آمادگی دارد تا در صورت اعلام بهزیستی، منابع مالی ساخت حدود ۱۵۰۰ خانه برای خانواده‌های پر معلول دیگر را تامین کند.
منبع تسنیم
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;