هفته نامه تاسیسات نیوز، شماره  ۳۵۰ منتشر شد

هفته نامه تاسیسات نیوز تنها مجله اینترنتی تاسیسات ایران است.
هفته نامه تاسیسات نیوز، شماره  ۳۵۰ منتشر شد
 
 آنچه در هفته نامه تاسیسات شماره ۳۵۰ می خوانید:
-گروه فنی مهندسی کاشانه در کنار فعالیت حرفهای خود و با تکیه بر دانش و تجربه موفق اعضا و با توجه به میل فراوان بنیانگذاران خود به امر آموزش، فعالیت خود در زمینه آموزش را در سال ۱۳۸۷ به صورت غیر رسمی و در سال ۱۳۸۸ به صورت رسمی آغاز نمود و با تاسیس آموزشگاه مهندسی کاشانه، تصمیم گرفت تا محلی برای اشتراک گذاری تمامی دانش مهندسی کشور فراهم نماید.
  • مقاله اشری/طراحی تاسیسات مکانیکی استخر(قسمت اول)
-استخرهای سرپوشیده، مکان های چالش برانگیزی هستند در زمان طراحی ساه برای یک استخر شنا؛ به منظور کنترل مناسب جو داخل برای آسایش و سلامت سازنین و حفظ سازه، درک کامل آنچه درون سازه رخ می دهد، ضروری است.
-گزارش/ افشاگری پیرامون ارجاع کار در تهران و شهرستان های اطراف

مهندس فریدونی ناظر پایه یک رشته برق، برگزار کننده دوره های کارشناس رسمی دادگستری ماده ۲۷ و ۸۷ هیتند. وی در مرکز تحقیقات مخابرات و همچنین مجری آ»وزش سازمان نظام مهندسی در دوره های معماری تجربی مبحث ۱۷  و آمادگی آزمون های ورود به حرفه نظام مهندسی مشغول به فعالیت است.

رزومه مهندسی بهرامی: ایشان ناظر و طراح و مجری و طراح و مجری آتش نشانی هستند. وی کارشناس رسمی دادگستری در استان تهران نیز می باشند. او دانشجوی دکترای دانشگاه تهران در رشته علوم و فنون نوین است و چندین پروژه بزرگ و کوچک آتش نشانی را در تهران و شهرهای دیگر اجرا کرده است و تجریبات مفیدی دارد.
  • نگاهی به بازار/ دستمزد و هزینه لوله کشی در سال ۱۴۰۰
-در این مقاله، قصد داریم تا به قیمت و دستمزد عملیات مختلف لوله کشی مسکونی بپردازیم.
  • گزارش؛ تعارض منافع
  • از ممنوعیت ورود مردان تا ورود دراگن!
هفته نامه را از اینجا دانلود کنید
منبع تاسیسات نیوز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;