عدم افتتاح صندوق انرژی منطقه ای در نیو ساوت ولز

 صندوق انرژی منطقه ای که وعده داده شده بود، هرگز افتتاح نشد و مسئولین از توضیح دلایل آن خودداری کردند.
به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز، ایالت نیو ساوت ولز نتوانسته است به تعهد تأمین برق پشتیبان اضطراری با منابع تجدیدپذیر در هنگام فاجعه برای شهرهای منطقه عمل کند.
در سال ۲۰۱۸، مسئولین نیو ساوت ولز از طریق طرحی که به صندوق انرژی منطقه ای (RCEF) معروف است، یک برنامه ۳۰ میلیون دلاری برای تأمین بودجه تولید و ذخیره انرژی تجدیدپذیر در مقیاس کوچک در جوامع منطقه ای و دورافتاده مصوب کردند.
یکی از سه هدف وعده داده شده این طرح، اعطای کمک هزینه به پروژه های تجدیدپذیری بود که در مواقع اضطراری برق شهرهای را منطقه تامین کنند. هدف از استفاده از انرژی تجدیدپذیر و ذخیره سازی برای ساختن سیستم های پشتیبان اضطراری برای ساختمان های کلیدی بود.
دولت وعده داد بودجه لازم را برای پروژه های برق پشتیبان در مرحله دوم برنامه بین ماه های ژوئن و سپتامبر سال ۲۰۱۹ فراهم کند.
اما این بودجه هیچگاه تامین نشد و مسئولین این ایالت هیچگاه دلایل آن را توضیح ندادند.
این تاخیرها بدان معنی است که بودجه پروژه های پشتیبان قبل از وقوع فاجعه آتش سوزی تهیه نشده است که باعث قطع برق در شهرهای مختلف در سراسر ایالت شد.
آتش سوزی باعث خاموشی گسترده در سراسر ایالت شده است. شرکت Essential Energy می گوید حدود ۳۷ هزار مشتری این شرکت در اوج آتش سوزی، در ایام سال نو بدون برق بودند.
نیروهای Essential Energy تلاش زیادی را برای بازیابی برق انجام داده اند و از روز سه شنبه تنها ۳،۳۰۰ مشتری در ساحل جنوبی بدون برق هستند.
منبع زیست آنلاین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;