شهردار تهران خودزنی کرده است!

0
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شایعاتی در خصوص خودزنی شهردار ناحیه سه منطقه ۱۹ اعلام کرد: این موضوع هنوز تایید نشده و در حال بررسی است.
به گزارش تاسیسات نیوز، پرویز سروری در حاشیه برگزاری شصت و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به موضوع خودزنی شهردار ناحیه سه منطقه ۱۹ به خبرنگاران گفت: این موضوع در حال بررسی است و هنوز صحت سنجی در این خصوص صورت نگرفته است.
وی تاکید کرد: نیروی انتظامی و پزشکی قانون وارد عمل شدند و جزییات تکمیلی این موضوع اعلام خواهد شد.
وی در خصوص موضوع واریز ۷۰ هزار میلیارد جریمه تخلفات رانندگی به حساب شهرداری تهران و نیروی انتظامی تاکید کرد: یکی از معضلات ما در کل کشور این است که از درآمد پایدار جلوگیری می‌شود که با پیگیری‌های صورت گرفته قرار است این امکان فراهم شود تا مطالبات مدیریت شهری از جریمه‌ها محقق شود.
چراغ سبز دولت به شهرداری تهران
سروری تاکید کرد: هم اکنون از این درآمد محروم هستیم اما دولت چراغ سبز خوبی نشان داده و امیدواریم محقق شود.
وی همچنین در شصت و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اقدام دولت و جراحی اقتصادی گفت: فکر می‌کنم همه باید از این اقدام دولت تشکر کنند اما دولت هم باید سیستم اطلاع خود را تقویت کند و باید پیوست رسانه‌ای در راستای رفع دغدغه مردم اقدام کند.
سروری تاکید کرد: کاری که رییس جمهور در این شرایط موثر واقع شد اما باید پرداخت‌های نقدی به کالابرگ تبدیل شود زیرا این موضوع نقطه مقابل تورم است.
وی با تبریک هفته سلامت گفت: حضور خانواده شهدای سلامت در این جلسه باعث افتخار و برکت جلسه است.
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: جامعه سلامت ایران امتحان بزرگی را پس داد و با ایثار و خود گذشتی سلامت را به جامعه هدیه دادند و یاد و خاطره شهدای سلامت همیشه با مردم ایران خواهد بود آنها در روزهای سخت با پذیرش سختی‌های بسیار اجازه ندادند کام مردم تلخ شود.
وی با اشاره به افزایش حقوق کارمندان شهرداری تهران نیز گفت: روز گذشته خبر افزایش یک تا سه میلیون تومانی کارکنان شهرداری منتشر شد و از متولیان این امر تشکر می‌کنیم زیرا این اقدامات لازم است و شهرداری باید از کارکنان خود حمایت کند و امیدواریم این حمایت‌ها ادامه دار باشد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;