افتخاری دیگر برای سوپرپایپ + فیلم

کتاب فنی سوپر درین در هجدهمین نمایشگاه صنعت تاسیسات رونمایی شد.

رونمایی از «کتاب فنی سوپردرین» با حضور چهره‌های شاخص عرصه تاسیسات کشور در هجدهمین نمایشگاه تاسیسات، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی و تهویه مطبوع برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز، در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تاسیسات، سیستم‌های سرمایشی، گرمایشی و تهویه مطبوع، غرفه سوپرپایپ میزبان رونمایی از «کتاب فنی سوپردرین» با حضور مهندس طباطبایی، رییس انجمن صنعت تاسیسات ایران،‌ مهندس کرمی رییس بخش مکانیک نظام مهندسی استان تهران، دکتر جلالی رییس شرکت نمانگر، ‌دکتر دلاویز معاون آموزشی مرکز تربیت مربی فنی و حرفه‌ای کرج، مهندس عمادی از دانشکده مکانیک دانشگاه شهید رجایی و جمعی از فعالان عرصه‌ تاسیسات بود که برگ زرین دیگری به کارنامه پرافتخار سوپرپایپ افزود.
بر اساس این گزارش، «کتاب فنی سوپردرین» با تاریخچه‌ای از توسعه سیستم فاضلاب و ونت شروع و در ادامه به مفاهیم جریان و نحوه حرکت فاضلاب و انتشار امواج فشار منفی و فشار مثبت پرداخته شده است.
هم‌چنین در این کتاب درباره اصول و مبانی طراحی سیستم فاضلاب و ونت و انواع سیستم ونت صحبت شده است و فصل‌هایی از کتاب درخصوص سایزینگ سیستم فاضلاب و ونت به دو روش مقررات ملی ساختمان و استاندارد اروپایی EN-12056-2 و نیز معرفی نرم‌افزار‌های طراحی فاضلاب از جمله سوپرپایپ Cad و Revit است. لازم به ذکر است که این کتاب نخستین کتاب فنی فارسی با تکنولوژی واقعیت افزوده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;