دعوت از استانها برای حضور در نمایشگاه توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی

دبیرخانه دائمی توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی و روابط بین الملل سازمان نظام مهندسی ساختمان از کلیه سازمان های استان ها برای حضور فعال در نمایشگاه دعوت به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز،‌ دبیرخانه دائمی توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی و روابط بین الملل سازمان با همکاری کانون عالی کارفرمایان کشور و انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان، اولین نمایشگاه بین المللی صدور خدمات فنی مهندسی، صنعت احداث و انرژی و فناوری‌های نوین مسکن و ساختمان را از تاریخ چهاردهم اسفند به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی، برگزار می‌کند.
مهندس سیف زاده نماینده شورای مرکزی در دبیرخانه دائمی توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی و روابط بین الملل سازمان نظام مهندسی ساختمان در گفتگو با روابط عمومی شورای مرکزی، با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور و لزوم توسعه صادرات این خدمات و معرفی صنعت احداث و انرژی و فناوری‌های نوین مسکن و ساختمان، اهمیت حضور سازمان‌های استان ها و شرکت های توانمند و برجسته استان‌ها جهت معرفی توانمندی‌های خود در این نمایشگاه،  ضروری است.
 به گفته وی در همین ارتباط سازمان با  ارسال نامه‌ای به سازمان های استان ها از آنان دعوت کرده است هماهنگی های لازم را برای حضور در این نمایشگاه به عمل آورند.
در این ارتباط شماره تلفن ۰۹۱۷۳۱۳۲۷۵۶ (مهندس سیف زاده )
و ۰۹۱۲۳۲۷۵۱۸۱( دکتر عابدی دبیر اجرایی دبیرخانه) برای هماهنگی‌های بیشتر اعلام شده است.
حضور شرکت های فعال و برجسته در این حوزه و اجرا و تولیدکنندگان فناوری‌های نوین و نیز شرکت های فعال در حوزه صادرات خدمات فنی مهندسی در این نمایشگاه توصیه شده است.
منبع سازمان نظام مهندسی ساختمان
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;