واحد‌های تصفیه آب موظفند هزینه انشعاب فاضلاب را بپردازند

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: واحد‌های تصفیه آب موظفند هزینه انشعاب فاضلاب را بپردازند و این موضوع جدیدی نیست.
به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز، علی بردستانی درباره این موضوع گفت: همه واحد‌هایی که از آب استفاده می‌کنند و شبکه فاضلاب در محل استقرار آن‌ها وجود دارد، باید به این شبکه متصل شوند و هزینه انشعاب را بپردازند.
او ادامه داد: در صورتی که این واحد‌ها هزینه انشعاب را ندهند از فعالیتشان جلوگیری می‌شود.معاون شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر افزود: هر واحد صنفی به ازای هر مترمکعب فاضلاب که تولید می‌کند باید ۲۲۹ هزار و ۳۵۰ تومان حق انشعاب بپردازد.
بردستانی گفت: حق انشعاب فاضلاب یک بار پرداخت می‌شود و  با توجه به اینکه هزینه‌اش بالاست، شرکت آب و فاضلاب استان واحد‌های صنفی را به بانک معرفی می‌کند تا بتوانند از تسهیلات قرض الحسنه برای تامین هزینه انشعاب استفاده کنند.در چند روز گذشته خبر اینکه شرکت آب و فاضلاب از مغازه‌های تصفیه آب بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان هزینه انشعاب فاضلاب می‌گیرد، در فضای مجازی مطرح و بازتاب‌های متفاوتی شد.صاحبان این واحدهای صنفی می‌گویند: هزینه انشعاب بالاست و از عهده آن بر نمی‌آیند. و واقعا برایشان دشوار است.
منبع باشگاه خبرنگاران جوان
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;