جهانگیری دخالتی در انتخاب خرم نداشت

وزیر راه و شهرسازی گفت: اینکه گفته می شود آقای جهانگیری در احمد خرم ،‌  انتخاب رئیس شورای مرکزی نظام مهندسی دخالت کرده، شایعه است.
به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز، محمد اسلامی با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی به هیچ عنوان در انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان دخالت نداشته، گفت: من شخصاً ملاحظه‌ای برای انتخاب رئیس این شورا نداشتم، سازمان هم ملاحظه‌ای نداشت؛ انتخاب آقای خرم به عنوان رئیس شورا، کاملاً بر اساس رأی گیری بود.
وی در پاسخ به اینکه آیا معاون اول رئیس جمهور در انتخاب آقای خرم به عنوان رئیس شورای مرکزی دخالت داشته یا خیر؟ گفت: لیستی برای آقای جهانگیری ارسال نشده و ارتباطی به آقای جهانگیری نداشت؛ ایشان هیچ گونه اعمال نفوذی نکرد و نه حرفی در این خصوص زده و نه اسمی به ما داده است.
وزیر راه و شهرسازی افزود: معاون اول رئیس جمهور به هیچ وجه پیگیری برای انتخاب آقای خرم نداشت و صبحت هایی که در این زمینه مطرح می‌شود، شایعه است.
وی تصریح کرد: طبق قانون ما باید سه نفری که بالاترین رأی را داشتند به رئیس جمهور اعلام کنیم که تعداد آرای این سه نفر به ترتیب ۲۹، ۲۳ و ۲۱ بود. رئیس جمهور هم طبق قانون باید برای دارنده بالاترین تعداد آرای مآخوذه از میان اعضای شورای مرکزی، حکم ریاست شورا را صادر می‌کرد.
منبع خبرگزاری مهر
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;