ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱ آغاز شد + دفترچه

0
به اطلاع کلیه متقاضیان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی می‌رساند، آزمون‌های مذکور در سال ۱۴۰۱ در کلیه رشته‌های مهندسی مندرج در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری، عمران، تأسیسات‌مکانیکی، تأسیسات‌برقی، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک، به‌طور هماهنگ و همزمان در روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۶، ۱۷ و ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ و آزمون طراحی معماری در ۲۳ تیرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.
به گزارش تاسیسات نیوز،  به اطلاع کلیه متقاضیان آزمون‌های ورود به حرفه می‌رساند، آزمون‌های ورود به حرفه در کلیه رشته‌های مهندسی مندرج در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری (نظارت، طراحی و اجرا)، عمران صلاحیت‌های (نظارت، محاسبات، اجرا، طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان و ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی)، تاسیسات‌برقی (نظارت، طراحی و اجرا)، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک، همچنین در کلیه رشته‌های کاردانی شامل معماری، عمران، شهرسازی، نقشه‌برداری، تاسیسات‌مکانیکی و تاسیسات‌برقی به همراه آزمون تعیین صلاحیت معماران تجربی و آزمون صلاحیت کارشناس ماده ۲۷، به‌طور هماهنگ و همزمان به شرح زیر ثبت نام و برگزار می‌شود:
شروع ثبت‌نام آزمون کلیه رشته‌ها از روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ آغاز و تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ ادامه خواهد داشت.
برگزاری آزمون رشته معماری (طراحی) روز پنجشنبه مورخ ۲۳ تیرماه ۱۴۰۱
برگزاری آزمون‌های (تستی) سایر رشته‌ها روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۶، ۱۷ و ۱۸ شهریور ۱۴۰۱
شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی سال ۱۴۰۱

ثبت نام آزمون نظام مهندسی سال ۱۴۰۱ در سایت دفتر مقررات ملی ساخنمان انجام میشود. داوطلبینی که تمایل به ثبت نام در آزمون نظام مهندسی دارند کافیست کارت اعتباری ثبت نام را خریداری کنند. این نکته را بدانید که عضویت در نظام مهندسی استان و داشتن کد نظام مهندسی برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی  ۱۴۰۱ اختیاری است.

شرایط لازم برای ثبت نام در آزمون نظام مهندسی سال ۱۴۰۱

کلیه فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حق ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰ را دارند، ولی با شرایط متفاوت، بسته به رشته تحصیلی، شرایط تغییر میکند. به طور مثال فارغ التحصیلان کارشناسی باید حداقل ۳ سال سابقه کاری مرتبط برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱ داشته باشند که این موضوع باید به تایید نظام مهندسی استان بومی داوطلبان برسد.

هزینه ثبت نام برای همه رشته‌های مهندسی (به غیر از عمران طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان-ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی) ۱۳۰۰۰۰ تومان و برای رشته عمران آزمون طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان-ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی۲۰۰۰۰۰ تومان و طراحی معماری ۱۴۵۰۰۰ تومان می‌باشد.

برای مشاهده دفترچه می‌توانید از لینک زیر دریافت نمایید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;