توالت مدرن برای سالمندان

امروزه پس از ده‌ها قرن از زندگی انسان بر روی کره خاکی زمین، شاهد پیشرفت چشمگیر تکنولوژی هستیم که این پیشرفت تنها و تنها به دلیل اسان شدن زندگی انسان‌ها انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز، با این وجود این گونه می توان گفت که صدها مهندس و طراح در سرتاسر کره زمین هستند که با جمع آوری ایده‌های کار آمد و موثر در زندگی انسان در تلاش‌اند تا بتوانند نیازهای تمام انسان‌ها را بدون در نظر گرفتن نقطه جغرافیایی، برطرف کنند.

از این رو شاید روزانه ده‌ها ایده و اختراع به مرحله اجرا برسند و به مرور در زندگی تک تک ما انسان‌ها تاثیر مثبت خود را به گونه‌های مختلف بگذارند و ما از آنها هیچ اطلاعی نداشته باشیم.

اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از توالت کاملا مدرن و مجهز از کاربری ژاپنی در صفحات مجازی منتشر شد که در آن از توالتی کاملا مدرن و متعلق به حال رونمایی می‌شود که شاید برای هر یک از ما مایه شگفت زده شدن باشد.

پس از باز شدن درب و وارد شدن شخص فیلم بردار، درب توالت با استفاده از سنسورهای موجود، بصورت خودکار باز می‌شود و این توالت فرنگی می‌تواند برای افراد سالخورده و پیر بسیار مناسب و کاربردی باشد.

از این رو این اختراع می‌تواند جزء یکی از برترین ایده‌ها و اختراع‌های این دهه قرار گیرد چرا که دیگر این گونه نیاز به خم شدن و باز کردن درب توالت نخواهد بود.

همچنین پس از انجام دادن کار خود، می توانید از طریق دکنه‌هایی که در سمت چپ قرار داده شده است نیز برای کارهای جانبی استفاده کنید.

منبع ایلنا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;