تعویق و تغییر آزمون تبدیل وضعیت شرکت‌های توزیع

معاونت تحقیقاتی و منابع انسانی شرکت توانیر در نامه‌ای از رئیس موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق، خواستار تغییر شیوه برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت‌های توزیع برق شده است.

به گزارش تاسیسات نیوز، سیدحسین سجادی معاونت تحقیقاتی و منابع انسانی شرکت توانیر در نامه‌ای به فدائی رئیس موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق که متولی برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت‌های توزیع برق سراسر کشور است، خواسته است که امکان تغییر شیوه برگزاری آزمون را بررسی نماید.
این آزمون که قبلا قرار بود ۲۰ فرودین ۹۹ برگزار شود به تعویق افتاده و قرار است ۳۱ اردیبهشت ماه امسال توسط موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق برگزار گردد و گفته میشد حتی احتمال کنسل شدن آن وجود دارد.
تعدادی از نیرو‌های شرکتی و حجمی شاغل در شرکت‌های توزیع نیروی برق و حتی برخی از برق منطقه ای‌های کشور به این شیوه تبدیل وضعیت معترض بوده و خواستار لغو آزمون شده بودند، اما توانیر فعلا با لغو کامل آزمون موافقتی نکرده است. دو مرتبه زمان ثبت نام این آزمون تمدید شد و در شرایط ثبت نام نیز تغییراتی شکل گرفت تا شرایط برای ثبت نام بیشتر شرکت کنندگان فراهم شود.
این آزمون قرار است نیرو‌های فعلی شاغل در شرکت‌های توزیع نیروی برق کشور را در فرآیندی ساده‌تر و راحتتر به استخدام رسمی دولت دربیاورد. قبلا برای استخدام رسمی در شرکت‌های توزیع برق باید از طریق آزمون سراسری و در رقابت با کل داوطلبان و فارغ التحصیلان این مسیر طی میشد که به مراتب سخت‌تر و شانس قبولی در آن خیلی کمتر می‌بود.
منبع برق نیوز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;