بیدودهای برقی و دنده‌ای به پایتخت می آید

0
مدیر توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک با اشاره به اینکه فاز بعدی فعالیت بیدودهای برقی و دنده ای در پایتخت ارائه دوچرخه‌های دنده‌ای و برقی است،‌ گفت: قرارداد حمایتی از شرکت بیدود توسط شهرداری تهران به زودی منعقد می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز،‌ یعقوب آزاده‌دل مدیر توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک اظهار داشت: قرارداد حمایتی از شرکت بیدود توسط شهرداری تهران به زودی منعقد می‌شود و فضای تبلیغاتی در ایستگاه‌ها به این شرکت اختصاص داده شده تا بخشی از هزینه‌های خود را تأمین کند.
وی گفت:‌ فاز بعدی فعالیت بیدود در پایتخت ارائه بیدودهای برقی و دنده ای است و قرار است برنامه‌هایی در این راستا برای سال آینده اجرایی شود.
مدیر توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک ادامه داد: بیشترین دوچرخه‌های بیدود در منطقه‌های ۶ و ۱۱ قرار دارد و از ۶۰ ایستگاه این شرکت ۳۰ ایستگاه آن مربوط به این دو منطقه است.
آزاده‌دل خاطرنشان کرد: شهرداری و مدیریت سیستم‌های حمل و نقل پاک با آموزش و پرورش تفاهم‌نامه‌ای منعقد کرده که بر اساس آن به صورت پایلوت دانش‌آموزان سه منطقه ۶، ۱۱ و ۱۲ علاوه بر اینکه مهارت‌های دوچرخه‌سواری یاد می‌گیرند برای مدارس آنها پارکینگ دوچرخه در نظر گرفته خواهد شد همچنین مسیر ایمن دوچرخه مورد توجه شهرداری قرار دارد.
منبع خبرگزاری فارس
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;