برگزاری انتخابات بی حاشیه اعضای هیات مدیره نظام مهندسی یزد

اعضای هیئت اجرایی نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد انتخاب شدند.
به گزارش تاسیسات نیوز، در راستای برگزاری نهمین دوره انتخابات اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد که مقرر است در مرداد ماه سال جاری برگزارشود، جلسه انتخاب اعضای هیئت اجرایی در محل اداره کل راه و شهرسازی استان یزد برگزار شد.
مدیر کل راه و شهرسازی یزد ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه مبارک و تشکر از حضور و قبول مسئولیت حاضرین برای برگزاری نهمین دوره انتخابات اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد اظهار امیدواری کرد با همت و تلاش منتخبین هیات اجرایی شاهد یک انتخابات پویا و پرشور با مشارکت بالای کلیه اعضای نظام مهندسی ساختمان در استان باشیم.
رضا یادگاری ضمن تشریح نقش و جایگاه مهندسین در افزایش کیفیت ساخت و سازهای ایمن،  افزود، این جامعه بزرگ مهندسین در شکل گیری یک شهرخوب، آرام و ایمن از جایگاه ویژه ای برخوردارند.
وی ضمن آرزوی موفقیت برای منتخبین هئیت اجرایی تاکید کرد انشالله با تلاش مضاعف در سایه صداقت و درستی، شاهد یک انتخابات بی حاشیه و آرام با رضایتمندی بالا باشیم.
معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی که در این مراسم حضور داشت با تشکر از اعضا حاضر، برای یکایک منتخبین هئیت اجرایی آرزوی موفقیت کرد و تاکید نمود که اعضای هیات نظارت و هیات اجرایی این دوره از انتخابات همه تلاش خود را بکار خواهند برد، تا شاهد انتخابات سالم و پرشور باشیم.
در پایان این جلسه با رای گیری حاضرین، هفت نفر بعنوان هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد انتخاب شدند.
منبع موج نیوز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;